انصاری در جمع خبرنگاران:

جلسه ظریف با نمایندگان مجلس در فضای مثبت و خوبی انجام شد/ ظریف توضیحات لازم را به نمایندگان منتقل کرد

مجلس

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به جلسه غیرعلنی ظریف با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه امروز در فضای مثبت و خوبی انجام شد و ما از حساسیت‌های مجلس نسبت به مذاکرات تشکر می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، مجید انصاری، معاون پارلمانی رئیس جمهوری در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه غیرعلنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با وزیر امور خارجه کشورمان گفت: حضور محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه و سرپرست تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در مجلس در فواصل مختلف مفید است و این جلسه خوبی بود و وی توضیحاتی را که لازم می دانستند و اطلاعات مورد نظر را به نمایندگان منتقل کردند.

وی افزود: اینگونه جلسات هم تبادل اطلاعات، آشنایی نسبت به دیدگاه‌ها و جلب حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تیم مذاکره‌کننده را در بر خواهد داشت.

انصاری با بیان اینکه باید ما به سهم خودمان به عنوان دولت از حمایت‌ها و حساسیت‌های مجلس نسبت به مسائل مختلف دولت از جمله مذاکرات تشکر می‌کنیم، بیان کرد: مسلما جلسات و نشست‌هایی از این قبیل در جهت تبادل اطلاعات در راستای منافع ملی مفید خواهد بود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: جلسه امروز در فضای مثبت و خوبی انجام شد و ظریف بیانات ارزشمندی داشت و تاکید رئیس مجلس شورای اسلامی هم این بود که مجلس هم با حساسیت مذاکرات را دنبال می‌کند و از تیم مذاکره‌کننده هم برای تامین منافع ملی حمایت می‌کند.