نماینده مردم اصفهان در مجلس:

رژیم جعلی صهیونیستی بداند که پیروز صحنه مقاومت است

نطق میان دستور

تهران- ایرنا- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم جعلی صهیونیستی باید بداند پیروز صحنه جریان مقاومت است که به رغم نبود امکانات با قدرت اراده و ایمان همان گونه که در جنگ هشت روزه آنان را به خاک ذلت نشاند به برکت ماه قرآن این بار هم رو سیاه خواهد کرد.

به گزارش خبرنگارسیاسی ایرنا، «نیره اخوان بیطرف» در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی افزود: رژیم صهیونیستی همچون غده سرطانی با حمایت کفر و نفاق به سرکردگی رژیم استکباری آمریکا و عوامل غربی آن برای ماندگاری خود حاضر است خون مردان، زنان و کودکان را در این ماه عزیز و گرمای طاقت فرسا به زمین بریزد.

وی ادامه داد: حدود 600 شهید و سه هزار زخمی حاصل جنایت چند روز گذشته است و حتی به مجروحان در بیمارستان هم رحم نمی کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خاطرنشان کرد: در این راستا سکوت سران مرتجع عرب و نهادهای منطقه از قبیل سازمان همکاری اسلامی، اتحادیه عرب و از این بدتر که بنا دارند برای ماندگاری خود با رژیم صهیونیستی همراهی کنند.

اخوان بیطرف پیشنهاد کرد تا دیر نشده کشورهایی که رابطه رسمی با رژیم صهیونیستی دارند این ارتباط را قطع کنند تا بیش از این مورد تنفر ملت ها قرار نگیرند.

وی با طرح این سوال که این مدعیان حقوق بشر کجایند که از حلقوم خود صدایی بر نمی آورند و مشاهده نمی کنند که چگونه زنان و کودکان مورد آزار و اذیت قرار می گیرند، یادآور شد: این مدعیان برای تامین اهداف خود حاضرند دست به هر جنایتی بزنند و آن گاه مدعی حقوق بشر هم بشوند و با بی شرمی و بی حیایی اوباما و برخی سران کشورهای غربی با این اقدامات خبیثانه صهیونیستی همراهی کرده و دفاع کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس همچنین گفت: پس مرگ بر شما باد و حتما در روز قدس در سراسر جهان و ایران اسلامی این شعار را خواهید شنید و ان شاءالله این مرگ فرا می رسد.

اخوان بیطرف یادآور شد: اگر چه ملت های بیدار جهان و مسلمانان هر روز اعتراض خود را به این جنایت ها ابراز داشته و متوجه شده اند مقابله با تروریسم و دفاع از حقوق بشر توسط این مدعیان تبلیغاتی است اما با حمایت مقاومت، رژیم تروریسم صیهونیستی براندازی خواهد شد.

وی در ادامه نطق خود پیشاپیش از ملت غیور و فهیم و شهید پرور ایران اسلامی تشکر کرد که در روز جهانی قدس پرشورتر از هر سال با شعار «مرگ بر اسراییل» و «مرگ بر آمریکا» خشم خود را علیه این دیوصفتان به منصه ظهور می رسانند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم همچنین از مجلس شورای اسلامی تشکر کرد که با تحرک گسترده در سطح مجالس جهان به ویژه جهان اسلام اقدامات خوبی را شروع کرده است.

اخوان بیطرف در ادامه به خشک شدن زاینده رود اشاره کرد و گفت: بحث آب یک مساله اصلی در ایران به ویژه در اصفهان است چون در اثر بی تدبیری امروز زاینده رود خشک است.

وی ادامه داد: اگر مواد قانونی توزیع عادلانه آب و قانون مدنی اجرایی می شد امروز برای احیای حق و حقوق حقابه داران اینگونه مصیبت نداشتیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس همچنین گفت: وزارت نیرو با کار خودجوشی که مردم در سامان دهی زاینده رود شروع کرده اند و حریم رودخانه را در برخی نقاط آزاد و با برداشت های غیرمجاز برخورد کرده اند، همراهی نمی کند.

اخوان بیطرف یادآور شد: در این مدت محدود ساماندهی که از منطقه اشکاوند تا زیاد آغاز شده اگر وزارت نیرو اقدام می کرد حتما حدود 10 میلیارد تومان برآورد هزینه می شد اما متاسفانه قدمی برای این عزیزان برنداشت.

وی از دادستان انقلابی اصفهان نیز در نطق میان دستور خود تشکر کرد که همیشه یار کشاورزان بوده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تاکید کرد که وزیر محترم نیرو باید در دادگاه پاسخ دهد آب حقابه داران را به کجا داده است و پس از یک سال حاضر نشده است در روستاها و شهرهای شرق اصفهان حضور یابد که هم از نزدیک این صحنه های تبدیل به کویر را مشاهده کند و پاسخ قانع کننده ای به مردم بدهد.

سیام**1058**1336
کد N405279