دعوت جبهه پیروان خط امام و رهبری برای شرکت مردم در راهپیمایی روز قدس

غزه,روز قدس,جبهه پيروان

جبهه پیروان خط امام و رهبری با صدور بیانیه‌ای از مردم برای حضور هر چه باشکوهتر در راهیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ دراین بیانیه آمده است: درود و رحمت الهی بر بزرگ مرجع بصیر جهان اسلام، انسانی وارسته و الهی که قبل از هر کس ماهیت خونخوار و ددمنشانه صهیونیست‌ جهانی را برملا ساخته و پرده از نیت این دشمنان بشریت برافکند، چه هوشیارانه مبارزات با این رژیم جعلی را با اتکاء به مبانی اعتقادی مسلمانان هم عمق بخشید و هم توسعه داد، انتخاب یک مقطع زمانی در طول سال که همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی برسر سفره الهی میهمان و از دریای بیکران کتابش بهره مندند نشان از توجه آن مرد الهی به سرنوشت مسلمانان و اعتقادات آنها داشت.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امروز نقطه اتصال سیل خروشان روزه دارانی در سراسر عالم شد که هیچ کس در ابتدای امر فکر آنرا هم نمی‌کرد.

اما مسلمانان جهان در سال جاری روز قدس را با اندوهی صد چندان برگزار می‌کنند. از یک سو غزه قهرمان در خاک و خون با صدها شهید و هزاران مجروح قلوب مسلمانان را به شدت جرحه دار کرده و کمی این سو‌تر جهل متحجران تکفیری آتش سنی و شیعه کشی را شعله ور می‌کند.

امروز هم فکر، سخن و رفتاری که اذهان مسلمانان را از غده سرطانی رژیم صهیونیزم به سمت دیگری منحرف نماید خیانت به اسلام است و نمایش اتحاد و انسجام مسلمانان در روز جهانی قدس وظیفه‌ی همه است. از این رو لازم میدانیم مراسم روز قدس امسال را هرچه باشکوهتر برگزار نماییم.

لذا جبهه پیروان خط امام و رهبری از همه گروه‌ها، اقوام و دسته جات دعوت می‌کند با حضور در راهپیمایی روز قدس مرحمی بر آلام مردم، زجر کشیده و به خاک و خون کشیده غزه باشند. به امید روزی که مسلمانان در تمام اقصی نقاط دنیا شاهد جشن نابودی رژیم صهونیستی باشند.

انتهای پیام

کد N405225