۰
با اشاره به سفر آتی دولت به چهارمحال و بختیاری

معاون اجرایی رئیس‌جمهور: دولت به دنبال توازن در توسعه منطقه‌ای است

  • ۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دولت,چهارمحال و بختياري,محمد شريعتمداري

معاون اجرایی رئیس‌جمهور با اشاره به سفرهای رئیس‌جمهور و اعضای دولت به استان‌های مختلف، گفت: کاروان تدبیر و امید به دنبال رفع عدم توازن منطقه‌ای و توسعه‌ای در کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه چهارمحال و بختیاری، محمد شریعتمداری در دیدار با حجت‎الاسلام والمسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در این استان، بررسی مشکلات و چاره‌جویی و کسب راه حل برای برون‌رفت از وضعیت کنونی چهارمحال و بختیاری را از اهداف سفر خود به این استان برشمرد.

وی با اشاره به عدم توازن منطقه‌ای و توسعه‌ای در کشور، اظهار کرد: در همین راستا و با استفاده از اعتبارات ملی و سرمایه‌گذاری بر اساس اصل 48 قانون اساسی، از استان‌هایی که از روند توسعه عقب مانده‌اند، از جمله چهارمحال و بختیاری، محرومیت‌زدایی خواهد شد.

شریعتمداری با بیان اینکه "دولت تدبیر و امید در آغاز راه با تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی مواجه شده است اما هیچ‌گاه دست از خدمت به مردم نکشیده است"، افزود: دولت، عمل به وظیفه را سرلوحه کار خود قرار داده است. رفع مشکلات مناطق محروم در قالب طرح‌های مشارکت‌جویانه و با کمک بخش‌های غیردولتی محقق می‎شود.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور، جبران عقب‌ماندگی‎های استان‌های محروم را هدف سفر هیأت دولت به استان‌ها دانست و تصریح کرد: این سفر و بررسی مشکلات، زمینه‌ساز سفر کاروان تدبیر و امید به چهارمحال و بختیاری است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود، به تحریم‎ها علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: اتکا به توان داخلی و بها دادن به نیروهای داخلی از مهم‌ترین دستاوردهای تحریم‎ها بود.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور در پایان، از اختصاص اعتبار ویژه برای تکمیل پروژه مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد در سفر هیأت دولت به این استان خبر داد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.