ساف: واشنگتن در کشتار فلسطینی‌ها مشارکت دارد

دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین ضمن محکوم کردن مواضع مسئولان آمریکایی در قبال اوضاع غزه گفت: واشنگتن در کشتن فلسطینی‌ها سهیم است.

دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین ضمن محکوم کردن مواضع مسئولان آمریکایی در قبال اوضاع غزه گفت: واشنگتن در کشتن فلسطینی‌ها سهیم است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری الجزیره، یاسر عبدربه، دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) در کنفرانسی مطبوعاتی در رام‌الله اظهارات مسئولان آمریکایی را که کشتار فلسطینیان به دست نیروهای اسرائیلی را توجیه می‌کنند، محکوم کرد و گفت: آمریکایی‌ها در حال حاضر به قاتلان می‌گویند کشتار را در نوار غزه ادامه بدهید.

وی مواضع دولت باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا درخصوص حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را مشارکت در عملیات کشتار و قربانی کردن مردم فلسطین دانست.

یاسر عبدربه مقاومت در نوار غزه را ستود و گفت: مقاومت از طرح ملی فلسطین دفاع می‌کند.

وی افزود: غزه در مقابل تروریسم سر فرود نمی‌آورد بلکه امروز زره محکمی در مقابل تروریسم و اقدامات نژاد پرستانه اسرائیل شده است. غزه با سربازان اسرائیلی می‌جنگند که زنان و کودکان فلسطینی را می‌کشند و خانه‌های آنان را ویران می‌کنند.

این مسئول فلسطینی گفت: در این صورت چه کسی تروریست است؟ برای همین ما می‌گوییم اقدامات واشنگتن به نفع ما نیست.

اخیرا جان کری، وزیر خارجه آمریکا در سخنانی گفته بود که "اسرائیل حق دارد از خودش دفاع کند و ما از مسئولان اسرائیلی در این زمینه حمایت می‌کنیم."

انتهای پیام

کد N404594