۰
بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ اعلام کرد

آمادگی برای اعزام تیم و تجهیزات پزشکی به غزه

  • ۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سازمان بسيج مستضعفين,رژيم صهيونيستي,غزه,روز قدس

سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ به مناسبت در پیش بودن روز قدس، بیانیه‌ای صادر و طی آن، جهت اعزام تیم‌های اضطراری و ارسال تجهیزات پزشکی و بهداشتی به غزه اعلام آمادگی کرد.

سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ به مناسبت در پیش بودن روز قدس، بیانیه‌ای صادر و طی آن، جهت اعزام تیم‌های اضطراری و ارسال تجهیزات پزشکی و بهداشتی به غزه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این بیانیه بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

حسبنا الله و نعم الوکیل

حملات و تجاوزات وحشیانه رژیم اشغالگر فلسطین به باریکه غزه در حالی تداوم می‌یابد که جامعه به اصطلاح جهانی و سازمان‌های به اصطلاح حمایت از حقوق بشر در سکوتی مرگبار چشم خود را بر روی جنایات رژیم صهیونیستی بسته‌اند و تاکنون از هرگونه اقدام بازدارنده سر برتافته‌اند.

به دنبال حملات پی‌درپی رژیم منفور صهیونیست هزاران زن و کودک بی‌دفاع فلسطین زیر گلوله‌ای مرگبار این رژیم به خاک و خون کشیده می‌شوند در حالی که همچنان مراکز بین‌المللی جهانی بر این قتل‌عام انسانی و نسل‌کشی تاریخی دهان فروبسته‌اند و از هرگونه محکومیت سر باز می‌زنند.

اما رژیم صهیونیستی باید بداند که قدرت توخالی و پوشالی آن رژیم تعیین کننده و اداره کننده این نبرد نابرابر نخواهد بود بلکه رزمندگان، زنان و کودکان مسلمان فلسطین این بار پیروز میدان خواهند بود چراکه دریافته‌اند تنها مقاومت و پافشاری بر اعتقادات رمز ماندگاری و اقتدار است.

برابر این سیاست ظالمانه و غاصبانه رژیم صهیونیستی و اربابانشان بر تمامی امت مسلمان، دولت‌های اسلامی و آزادی‌خواهان تمامی جریان‌ها و سازمان‌ها بویژه سازمان کنفرانس اسلامی است تا ضمن محکومیت این اقدامات ظالمانه نسبت به حمایت مردم مظلوم جبهه مقاومت و آرمان فلسطین از هیچ کوششی فروگذار ننمایند و با تأسی از مولا و مقتدایشان امیر مؤمنان علی علیه‌السلام که فرمودند "اگر مسلمانی از کشیده شدن خلخال از پای زن یهودی بمیرد، ملامتی بر او نیست" همچون گذشته با اتحاد و همبستگی و حضور در صحنه، خواری و اضمحلال ابدی این غده سرطانی را پدیدار سازند.

سازمان جامعه پزشکی سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ ضمن تأیید همه‌جانبه از دفاع مظلومانه و مقتدرانه جبهه مقاومت فلسطین از کیان و مرزهای آبی و ارضی و سماعی خود‌ و بنا بر وظیفه انسانی و اعتقادی خویش جنایات رژیم جنایتکار صهیونیستی را محکوم می‌نمایند و آمادگی خود را جهت اعزام تیم‌های اضطراری و ارسال تجهیزات پزشکی و بهداشتی اعلام می‌دارد و نیز از کلیه جامعه پزشکی کشور دعوت به شرکت در راهپیمایی عظیم روز قدس می‌نماید.»

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.