اخبار غزه/

حمله وحشیانه به بیمارستان الاقصی/هلاکت دو نظامی صهیونیست در شرق الشجاعیه

آفریقا و خاورمیانه

حمله به بیمارستان الاقصی در غزه، هلاکت دو نظامی صهیونیست در شرق الشجاعیه، عملیات گردانهای قدس علیه صهیونیستها و درگیر شدن با نظامیان آنها از مهمترین اخبار غزه است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المیادین، کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی از زخمی شدن 107 نظامی این رژیم از آغاز یورش زمینی به غزه پرده برداشت.

از سوی دیگر گردان های عزالدین قسام از هدف قرار دادن نفربر نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق الشجاعیه و هلاکت دو نظامی صهیونیست خبر داد.

گردانهای مقاومت ملی فلسطین منطقه موسوم به شورای اقلیمی سدوت نگیف را با دو موشک 107 هدف قرار داد.گردانهای قسام یک مرکز رژیم صهیونیستی را در مرزهای غزه با دو خمپاره 120 میلمتری  هدف قرار دادند.

گردان های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین ضمن درگیری با نظامیان اسرائیلی از سلاحهای متوسط و سبک در الرنه در شرق خان یونس استفاده کرد.آنها همچنین یک نفربر رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادند.

گردانهای قدس به عسقلان شش موشک شلیک کردند.

از سوی دیگر منابع بیمارستانی فلسطینی اعلام کردند: رژیم صهیونیستی اتاق عمل جراحی و ایستگاه تولید اکسیژن را در بیمارستان الاقصی هدف قرار داده اند.آنها آمبولانس حامل زخمی شدگان را نیز هدف قرار داده اند.

بر اثر حملات هواپیماهای بدون سرنشین به جنوب شرق خان یونس دو نفر شهید شدند.

المیادین از انتقال 10 نظامی رژیم صهیونیستی به بیمارستان های این رژیم در اراضی اشغالی خبر داد.