دعوت مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

حوزه علميه,بيت‌المقدس,فلسطين,غزه,بيانيه,روز قدس,راهپيمايي

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از ملت انقلابی ایران برای شرکت در راهپیمایی پرشکوه روز قدس تاکید کرد: مردم ایران با حضور پرشور در این روز انزجار خود از اسرائیل را نشان دهند.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از ملت انقلابی ایران برای شرکت در راهپیمایی پرشکوه روز قدس تاکید کرد: مردم ایران با حضور پرشور در این روز انزجار خود از اسرائیل را نشان دهند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، در این بیانیه آمده است:

«تدبیر و دوراندیشی حکیمانه معمار کبیر انقلاب اسلامی در پدیدن آوردن روز جهانی قدس و عرصه نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار جهانی و رژیم اشغالگر صهیونیستی؛ امروز تبدیل به کانون خروش و صحنه غریو برائت از غاصبان و احساس اقتدار ملت‌های حق‌طلب و آزادیخواه در مقابل قدرت‌های استکباری و استعمارگر در اقصی نقاط جهان پهناور شده است.

این موهبت ارزشمند بیش از آن که مردم سرافراز ما را بر ارزش‌های والای انقلاب اسلامی متحد و ماندگار کند، مسلمانان جهان را به اتحاد و یک‌پارچگی و همدلی، این عنصر حیاتی و راهبردی نظام اسلامی فرا می‌خواند.

مدیریت حوزه‌های علمیه با دعوت از آحاد مردم وفادار به نظام مقتدر اسلامی جهت شرکت در این راهپیمائی پرشکوه، ملل مسلمان جهان را به دوری از تفرقه و اجتناب از اختلافات مذهبی فراخوانده است.

ابراز تنفر و انزجار از استکبار جهانی، نشان از ایمان به قدرت لایزال الهی و موجب بر افکندن نقاب تزویر و نفاق از چهره بازی خوردگان و خودفروختگان خواهد بود، چراکه امروزه اتحاد مسلمین کابوس ویرانگر و بحران لاینحل امنیتی جهان سلطه شده است، تا جایی‌ که از سر استیصال و درماندگی حمایت آشکار خود را از گروه‌های سرکوب‌گر تکفیری و تروریست‌هایی که با ایجاد جنگ‌های کور مذهبی و فرقه‌ای به نفع دنیای استکبار و تأمین مصالح و منافع سیاسی آنان گام برمی‌دارند، دریغ نکرده و با تمام امکانات از آنها جانبداری می‌کند.

روحانیون و طلاب ارجمند نیز با شرکت در این آوردگاه بزرگ اسلامی با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) تجدید پیمان کرده و با سر دادن فریاد رسای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» به ندای رهبر فرزانه خویش حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) لبیک می‌گویند.»

انتهای پیام

کد N403932