رئیس سازمان اوقاف خواستار شد

وزرای اوقاف کشورهای اسلامی به نسل‌کشی صهیونیست‌ها واکنش نشان دهند

رژيم صهيونيستي,فلسطين,اسراييل,غزه,بيانيه,سازمان اوقاف,جنايت,داعش

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور پیامی خواستار واکنش سریع وزرای اوقاف کشورهای اسلامی به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و ارسال کمک‌های فوری بشر دوستانه به این منطقه از جهان اسلام شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی در این پیام با محکومیت جنایت سبعانه و ددمنشانه رژیم صهیونیستی در غزه و کشتار زنان، کودکان و سالخوردگان خواستار واکنش سریع وزرای اوقاف کشورهای اسلامی به این جنایات وحشیانه و زمینه سازی برای ارسال کمک‌های بشر دوستانه به باریکه غزه شد.

در بخشی از این پیام آمده است: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان بار دیگر دستان آلوده استکبار به خون مسلمانان از آستین نامبارک رژیم صهیونیستی در غزه بیرون آمد و مومنان، مسلمانان روزه دار و بی گناه و جمع کثیری از نوجوانان و کودکان و زنان بی گناه را به خاک و خون کشید. این جنایت هولناک و دردناک در حالی با چراغ سبز سران استکبار جهانی و آمریکا اتفاق می‌افتد که سکوت سنگینی سران کشورهای اسلامی و جامعه عربی را فراگرفته است.

در ادامه این بیانیه آمده است: بی تردید این بار نیز به مدد الهی و مقاومت و ایستادگی رزمندگان حماس و ایثار و جانفشانی‌ها، مسلمانان فلسطینی بار دیگر طعم تلخ شکست و ناکامی را به سران سفاک و غاصب رژیم صهیونیستی خواهد چشاند و هم اینک هم نشانه‌های این هزیمت هویدا شده است. اما وظیفه اسلامی و غیرت دینی و مسئولیت انسانی ما کجا رفته است که مهر سکوت بر لب زده‌ایم و بر این همه جنایت و نسل کشی چشم فرو بسته‌ایم؟!

در ادامه این پیام آمده است: امروز کودکان، نوجوانان و زنان و دختران فلسطینی به حمایت عملی مادی، معنوی و سیاسی دولت‌ها و ملت‌های مسلمان نیاز فوری دارند و در صورت غفلت و بی توجهی و بی تفاوتی، سرانجامی شوم و ذلت بار به ملت‌ها و دولت‌های مسلمان تحمیل خواهد شد و ننگ آن دامن آنها را فرا خواهد گرفت.

در پایان این بیانیه ضمن محکومیت شدید الحن جنایات و خباثت‌های سفاکان اسرائیلی در نوار غزه از وزرای اوقاف کشورهای اسلامی خواسته شده با شکستن سکوت سنگین خود به یاری هموطنان و مسلمانان مظلوم فلسطینی در باریکه غزه بشتابند.

انتهای پیام

کد N403891