روزنامه نگار صهیونیست:

اعلام شمار واقعی سربازان کشته شده باعث انقلاب در اسراییل می شود

اسراییل

تهران- ایرنا- ˈیوئیل مارکوسˈ روزنامه نگار صهیونیست، گفت: انتشار خبر شمار کشته های ارتش اسراییل در غزه باعث روی دادن انقلابی ویرانگر و سوزان در اسراییل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری گردان های ˈعزت القسامˈ، یوئیل مارکوس روزنامه نگار ˈهاآرتصˈ، افزود: ارتش(رژیم صهیونیستی) در مورد انتشار شمار سربازان کشته شده در غزه، نظارت شدیدی بر ما دارد و شدیدا اخبار ما را سانسور می کند.

وی اضافه کرد: اگر ارتش به ما اجازه انتشار شمار واقعی سربازان کشته شده را بدهد، انقلابی در اسراییل راه خواهد افتاد که خشک و تر را با هم می سوزاند.

پس از آن که گردان های عزالدین القسام شاخه نظامی حماس، از کشتن 18 سرباز اسراییلی و اسیر گرفتن یک تن از آنان خبر داد، سربازان رژیم صهیونیستی به شدت دچار حالت ترس و وحشت شدند.

ناظران اسراییلی معتقدند: خسارت هایی که ارتش رژیم اسراییل به آن اعتراف کرده، باعث ایجاد نگرانی و وحشت شدید نیروهای این رژیم شده و در این میان چنین حالتی بسیار به نفع حماس و جهاد اسلامی است.

کشته شدن سربازان رژیم صهیونیستی و اسارت یک تن از آنان ضربه روحی بزرگی به نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرده و با توجه به این که بیشتر این سربازان از نیروهای کار کشته بودند، نیروهای رژیم صهیونیستی به شدت روحیه خود را باخته اند.

گفتنی است نیروهای مقاومت از کشته شدن ده ها نظامی صهیونیست خبر داده است و خود رژیم صهیونیستی نیز صبح امروز دوشنبه اعلام کرد سرلشکر ˈغسان علیانˈ فرمانده نیروهای ویژه این رژیم در نوارغزه کشته شده است.

خاورم **2041**7074**1275
کد N403531