درواکنش به فجایع غزه نوشته شد

نامه بسیج دانشجویی 35 دانشگاه کشور به دبیرکل سازمان ملل متحد

سازمان ملل متحد,غزه,دانشجويي,بسيج دانشجويي,بان‌كي‌مون

بسیج دانشجویی 35 دانشگاه در نامه‌ای سرگشاده خطاب به دبیرکل سازمان ملل متحد درباره‌ی فجایع غزه خاطر نشان کردند که این سازمان در آزمون بزرگ جهانی قرار گرفته است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،متن کامل این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای بان کی مون

دبیر کل محترم سازمان ملل متحد

سلام علیکم

فصل های مختلف تاریخ همیشه شاهد دو جریان مستکبر و مستضعف بوده است که در مقاطع متعددی در مقابل هم قرار گرفته اند. چه فراوان است انسان‌های مظلومی که توسط مستکبران جنایتکار در خون خویش غلطیده‌اند و در غربت تمام به فراموشی سپرده شده‌اند، بی شک یکی از تلخ ترین این رویارویی‌ها بیش از 6 دهه در فلسطین در حال تکرار است.

چند روزی است که بار دیگر کودکان و زنان مظلوم غزه مورد حملات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی قرار گرفته‌اند و غزه محل آزمایش سلاح‌های ممنوعه شیمیایی گردیده است. این در حالی است که مدعیان حقوق بشر چشم های خود را بر روی جنایات وحشیانه این رژیم غاصب بسته اند و لحظه ای دست از حمایت بر نمی دارند.

و جای تاسف است که کوشیده می شود تا این جنایات در بمباران خبری بنگاه های خبر پراکنی از دیده ها پنهان شود و تاسف بار تر از آن اینکه مدافعان همیشگی تروریست آشکارا در پی آن هستند که قصه را به گونه ای دیگر روایت کنند و نقش ظالم و مظلوم را در این فاجعه اسفناک انسانی تغییر دهند. کودکی که در آغوش مادرش با بمب های فسفری بازی کودکانه اش را ناتمام گذاشته و برای همیشه آرام گرفته، تروریست خوانده می شود، اما سرباز وحشی رژیم منحوس اسرائیل که از هیچ جنایتی اجتناب نمی کند، در رسانه‌های وابسته به مستبدان عالم، مظلوم خوانده می شود.

اما حال این سوال در اذهان مردم دنیا متبادر است که ساختار های جهانی که در جهت تقویت صلح جهانی ایجاد گشته است، در کدام سمت از این وقایع قرار دارد؟در کنار مظلوم یا ظالم؟ یاور کودکان در خون خفته می باشد یا با مستان سلاح به دست نژادپرست؟ به راستی چرا سکوت را پیشه ساخته‌اند و هیچ از مظلومیت مردم غزه نمی‌گویند؟ اگر حال سکوت پیشه کرده اند پس کجا قرار است تا به وظیفه خود عمل نمایند؟

جناب آقای بان کی مون

هم اکنون انتظار ما دانشجویان این است که برای یک بار سازمان ملل به دور از نفوذ آمریکا که رئیس جمهور آن رسما حمایت خود را از جانیان صهیونیست اعلام داشته و به دور از باج دادن به رژیم نژاد پرست صهیونیستی، صدای مردمان حامی مظلومان غزه را که در سر تا سر جهان دست به اعتراض علیه این کشتارهای بی رحمانه زده اند را بشنود و آزادانه در این مورد تصمیم گیری نماید.

دبیر کل محترم سازمان ملل متحد

هر چند که رسانه های وابسته به این رژیم منحوس به دنبال پنهان نمودن وقایع اخیر غزه می باشند، اما صحنه ای تمام عیار از انسان کشی مردم مظلوم غزه در مقابل چشم جهانیان در حال وقوع می باشد و اعتراضات گسترده مردم سراسر دنیا نسبت به این نسل کشی زنگ خطری برای سازمانی است که مسئولیت آن بر عهده شما است.

شما در آزمون بزرگ جهانی قرار گرفته اید و بدانید که سرشت پاک و مقدس انسان های سراسر دنیا نسبت به این نسل کشی ساکت نخواهند نشست و چنانچه سازمان های بین المللی قادر به پایان دادن به این فاجعه انسانی نباشد، انسانیت و آزادگی ایجاب خواهد کرد که ملت های آزاده دنیا خود برای خاتمه دادن به این تجاوز وحشیانه اقدام نمایند.

بنی آدم اعضای یکدیگرند ***** که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار ***** دگر عضو ها را نماند قرار

انتهای پیام

کد N402847