بیانیه جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار به مناسبت روز قدس

رژيم صهيونيستي,غزه,روز قدس

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار به مناسبت قرار داشتن در آستانه روز قدس، با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی این روز، حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«مردم بزرگوار و آگاه ایران

روز جهانی قدس امسال در حالی برگزار می‌شود که چنگال خونین رژیم صهیونیستی گلوی ملت قهرمان فلسطین را در غزه با بمب‌های سمی سخت می‌فشرد.

ملت ما امسال در حالی روز جهانی قدس را گرامی می‌دارد که زنان، کودکان و پیران در غزه و کرانه غربی رود اردن از زمین، هوا و دریا مورد آتش‌باری و آتش‌بازی صهیونیست‌ها با بمب‌های سمی هستند و هزاران تن در خون خود غلطیده‌اند.

امسال ما در حالی روز جهانی قدس را برگزار می‌کنیم که ملت فلسطین چون کوه در برابر تجاوزات صهیونیست‌ها ایستاده‌اند و با پاسخ قهرمانانه خود انتفاضه رمضان را سامان داده‌اند.

حماسه مقاومت و پایداری ملت فلسطین در نبردی کاملاً متفاوت از نبردهای پیشین همانند جنگ 33 روزه و جنگ 22 روزه و جنگ 8 روزه، رژیم صهیونیستی را به اوج استیصال و درماندگی رسانده‌اند.

آمریکا و انگلیس بی‌شرمانه همچنان از جنایات رژیم صهیونیستی دفاع می‌کنند. امروز در چهار گوشه جهان صدای اعتراض آزادیخواهان عالم به آسمان برخاسته، سازمان‌های حقوق بشری تقلبی در برابر جنایات اسرائیل مهر سکوت بر لب زده‌اند.

سازمان ملل وقیحانه از رژیم جبار صهیونیستی دفاع می‌کند اما ملت‌های جهان یکپارچه علیه این ستم تاریخی اعتراض خود را در راهپیمایی‌ها اعلام می‌کنند.

روز قدس روز رهایی قبله اول مسلمین جهان در پیش است، صدای ملت‌های مظلوم جهان علیه جنایات اسرائیل غاصب در این روز به اوج خود خواهد رسید.

روز جهانی قدس را در حالی برگزار می‌کنیم که گروه‌های وهابی و تکفیری که گروه‌های دست‌ساز صهیونیستی هستند می‌خواهند از پشت خط به مقاومت در جهان اسلام خنجر بزنند. شرارت آنها در سوریه و عراق امروز در مرئی و منظر جهانیان است. آنها می‌خواهند توجه ملت‌های مسلمان را از آزادی و رهایی قدس به مسائل داخلی و انحرافی جلب کنند. قطعاً حرکت آنها یک حرکت خائنانه است و ملت‌های اسلام باید متوجه این پدیده شوم باشند.

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار ضمن حمایت بی‌دریغ از رزمندگان فلسطینی و دفاع از مردم مظلوم غزه و دیگر مناطق اشغالی اعلام می‌دارد همپای ملت ایران و ملت‌های جهان روز قدس در سراسر کشور به خیابان‌ها خواهد آمد و فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس سر خواهد داد و خشم و نفرت خود را نسبت به جنایتکاران رژیم صیونیستی ابراز خواهد کرد.

انتهای پیام

کد N402641