دعوت مجمع روحانیون مبارز برای حضور در راهپیمایی روز قدس

غزه,روز قدس,مجمع روحانيون مبارز

مجمع روحانیون مبارز با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن روز قدس، همگان را به بزرگداشت روز قدس و حضوری پرشکوه تر از گذشته در مراسم این روز فرا خواند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) متن این بیانیه به شرح زیر است:

غزه مظلوم و قهرمان در آتش خشم کور آدمکشان غاصب می‌سوزد و صهیونیسم که بنیادش بر اشغال و تجاوز و جنایت است، در ماه مبارک رمضان جنایتی دیگر می‌آفریند.

اما مقاومت دلیرانه و سرسختانه مردم مظلوم فلسطین نیز شگفت انگیز است. این ملت قامت بلند خود را بر پایه ایمان و شرف استوار داشته است و ایستاده است و آتش بیداد هم اگر او را بسوزاند از خاکستر وجودش ققنوس سرفرازی و پیروزی سر بر خواهد آورد.

درود خداوند بر شهیدان و آسیب دیدگان این جنایت سهمگین و بر زنان و مردان مقاوم و مؤمنی که ایستادگیشان مثل همیشه دشمن زبون را پشیمان خواهد کرد.

ننگ و نفرین بر جنایتکاران و حامیان بشر ستیز آنان و شرمساری نصیب دولتهای منطقه و نهادهایی که از انجام وظیفه اسلامی و انسانی خود بمردم مظلوم فلسطین و محرومان سر باز ‌میزنند و شرم وننگ ابدی بر خشونت طلبان خشک مغز و متعصبی باد که با پوشیدن پوستین وارونه از اسلام، راه ترور، وحشت، تکفیر و برادر کشی را در پیش گرفته و در عراق و سوریه و دیگر کشورهای اسلامی همان می‌کنند که اسرائیل در غزه و فلسطین انجام می‌دهد و عملاً روی دیگر سکه صهیونیسم و استکبار را در برابر جهان اسلام و وحدت مسلمین به نمایش گذارده‌اند.

در آستانه روز جهانی قدس قرار گرفته ایم. روزی که یادگار امام بزرگوار ماست، که همواره بر مظلومیت ملت فلسطین دل می‌سوزاند و نسبت به خطر سهمگین صهیونیسم و اسرائیل برای اسلام و منطقه هشدار می‌داد و این اصل مهم را به همه می‌آموزاند که مقاومت در برابر اشغالگران متجاوز ما را به مقصد نهایی و پیروزی می‌رساند آخرین جمعه ماه مبارک رمضان (روزقدس) روز حماسی در راهپیمایی است تا هم زبانی به همدلی و همراهی مبدل شده و عهد و پیمان ما برای آزادی فلسطین و دفع و رفع تجاوز و اشغال تجدید گردد.

مجمع روحانیون مبارز ضمن نثار بهترین درودهای خود به‌مردم فلسطین و مقاومت دلیرانه آنان و ادای احترام به شهیدان جنایت اخیر همگان را به بزرگداشت روز قدس و حضوری پرشکوه تر از گذشته فرا می‌خواند.

انتهای پیام

کد N401935