رضایی:صدام با شعار الله اکبر به جنگ ایران آمد/اگرتهرانی مقدم‌ها نبودند موشکی از غزه شلیک نمی‌شد

محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر "تهرانی مقدم‌ها" نبودند امروز موشکی از غزه شلیک نمی‌شد و هیچ فریادی از لبنان بر نمی‌خواست و اساسا امروز مقاومت معنایی نداشت و حق کشته شده بود.

به گزارش خبرآنلاين، محسن رضایی در ضیافت افطاری بنیاد فرهنگی صبح قریب ضمن اشاره به ایجاد خط انحرافی که از صدر اسلام تاکنون با شعارهای اسلامی توسط جاهلان ایجاد شده، اظهار داشت: حضرت علی (ع) که تمام زندگی‌اش وقف اسلام و قرآن بود، بر محور صراط مستقیم حرکت می‌کرد توسط یک جاهل خوارجی با شعار "لاحکم الا لله" به شهادت رسید.

وی ضمن اشاره به تداوم این سیر تا زمان معاصر گفت: در اوایل انقلاب شهید "مطهری" هم با شعارهای اسلامی توسط یک جاهل منافق به شهادت رسید.

اهم اظهارات دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در ادامه مي آيد:

*در حمله صدام به ایران و کویت نیز او با شعار الله اکبر به جنگ علیه دو کشور پرداخت و شعار الله اکبر که هم‌اکنون در پرچم عراق دیده می‌شود از زمان حزب بعث پایه‌گذاری شده است.

* امروز در عراق و سوریه هم تکفیری‌های تروریست با شعارهای به ظاهر اسلامی مردم بی‌گناه را قتل عام می‌کنند و سرمنشا و اوج این خباثت‌ها را در عاشورا شاهد بودیم و اکثر افرادی که در عاشورا مقابل امام حسین (ع) ایستادند و جنایت کردند در اثر کثرت عبادت جای مهر بر پیشانی‌شان بود اما به دلیل جهالت و عدم بصیرت، امام جامعه را که جوهر ناب اسلام است با خباثت به شهادت رساندند.

* بهانه مشکوک صهیونیست‌ها در حمله به غزه دستگیری و کشته شدن سه یهودی در سرزمین‌های اشغالی بدست فلسطینیان است و دلیل بر این اتهام زنی واهی و بی سند و مدرکشان یک نوار صوتی است که اساسا در اینکه این نوار چطور بدست آنان رسیده تردید و ابهام جدی وجود دارد و به همین بهانه امروز با گذشت ١٢ روز از حمله وحشیانه به غزه قریب ٤٠٠ شهید و ٢٧٠٠ زخمی برجای گذاشته‌اند که اکثر شهدا زنان و کودکان هستند و این جنایت را با شعار دین علیه دین مرتکب شده‌اند.

*مشابه جنایت، پنج‌شنبه گذشته حدود ٢٠٠ کیلومتر بالاتر در شمال فلسطین یعنی در منطقه حمص سوریه توسط تروریست‌های تکفیری صورت گرفت و آنان با یورش به یک منطقه گازی ٩٠ نفر از مردم را قتل عام کردند و و در مجاورت سوریه، در عراق هفته گذشته چند حمله ددمنشانه به روستاهای بی‌دفاع کردند باز هم با شعارهای دینی.

*در دیگر سو آمریکائی ها پس از دو هفته مذاکرات فشرده 1+5 به دلیل زیادی خواهی‌هایشان مذاکرات را به تأخیر کشاندند و حتی اروپائی ها را نیز خسته کردند به نحوی که آن ها به آمریکا اعلام کردند بیایید خودتان مستقیم با ایران مذاکره کنید و دست از سر ما بردارید و از طرفی چین و روسیه هم فقط به خاطر حفظ ظاهر مخالفتشان را با آمریکا علنی نکردند. علت اصلی مخالفت‌های آمریکا هم ترس از رژیم پوشالی صهیونیست است و برای خشنود ساختن آنها منافع مردم خودشان و منطقه را زیر پا می‌گذارند. و صهیونیست‌ها هم که سرامد زیاده خواهان دنیاست مدعی است که دارای دین برتر است و باید دین خود را بر جوامع مسیحی و مسلمان حاکم کنند.

*وقوع بحران هم در افغانستان امکان‌پذیر بود و البته طی تواضع و فروتنی که کاندیداها با هم کردند از این بحران جلوگیری شد و کل تحولات اخیر منطقه یک خط سیر را دنبال می‌کند و تکه‌های یک پازل است.

*اسرائیل یک منطقه ٤٠٠ کیلومتر مربعی که در حدود شهر کرج است را از زمین و هوا آماج حملات وحشیانه خود قرار داده است و تانکها و نیروی زمینی اسرائیل هم جز قتل عام زنان و کودکان کاری از پیش نمی برند و تنها بهانه آنان پیدا کردن محل شلیک موشک‌های مقاومت است.

*در این شرایط حتی یک سرباز صهیونیست جرات جداشدن از تانک ها و تجهیزات زرهی مدرن و به اصطلاح بروج مشیده خود را ندارند و جنایات خود را با تاییدات اوباما و مرکل و در سایه سکوت سنگین مجامع بین‌المللی خصوصا شورای امنیت ادامه می‌دهند.

*هم اکنون استراتژی دشمن ایجاد رعب و وحشت در مردم است و آنان چون بعد از سه سال نتوانستند حکومت بشار اسد را ساقط و دمشق را تصرف کنند و لبنان و عراق و فلسطین هم وضعیت مشابه دارند در واقع با راهبرد ایجاد وحشت و با پخش فوری جنایات شنیعشان قصد شکستن مقاومت در مردم منطقه را دارند.

*استراتژی شکستن مقاومت از اساس غلط و محکوم به شکست است. وقتی رهبر و الگوی اساسی مقاومت امام حسین(ع) و پرچم دار آن حضرت ابالفضل (ع) است اگر همه عالم هم جمع شوند نمی‌توانند مقاومت را بشکنند.

*پشت پرده جنایتکاران در واقع سرمایه‌داران، کارتل‌های بزرگ نفتی صهیونیست و آمریکا و  کینه‌توزانی است که چشم دیدن پیشرفت جهان اسلام را در ندارند و در حقیقت می‌خواهند منابع انرژی و نفت گاز مسلمانان را چپاول کنند.

* امروز حق با تمام اصالت خود در مقابل باطل با تمام خباثت خود در کارزاری وارد شده‌اند که در مقابل افکار عمومی دنیا قرار گرفتند و ما در جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کنیم که در جبهه حق به پرچم‌داری امام حسین و شهید محراب حضرت علی (ع)  هستیم.

*(با اشاره به نقش و جایگاه شهید "حسن تهرانی مقدم" در سربلندی ایران و جبهه مقاومت) این شهید بزرگوار در جبهه امام حسین (ع) بود و در راه مقاومت و اعتلای ایران جانش را فدا کرد و اگر تهرانی مقدم‌ها نبودند امروز موشکی از غزه شلیک نمی‌شد و هیچ فریادی از لبنان بر نمی‌خواست و اساسا امروز مقاومت معنایی نداشت و حق کشته شده بود.

*امروز دشمنان حتی صدای آزادی خواهانه ملت ایران را نمی‌توانند تحمل کنند ولی به لطف و عنایت پروردگار متعال توطئه‌های دشمنان با شکست قطعی روبرو خواهد شد و پرچم این انقلاب از دست رهبر فرزانه انقلاب به دست صاحب اصلی انقلاب حضرت امام زمان (ع) داده خواهد شد و این انقلاب الگویی بی‌مثال برای ملت‌های آزاده در سوریه و لبنان و فلسطین و عراق خواهد شد و بزودی فرزندان عاشورا و کربلا به پیروزی‌های بزرگی در سرزمین‌های اسلامی خواهند رسید.

2929

 

 

کد N401906