رئیس کل دادگستری استان تهران:

رژیم صهیونیستی دست‌پرورده مدعیان حقوق بشر است

سیاسی

رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به تشدید حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه گفت: مدعیان حقوق بشر در برابر این نسل‌کشی سکوت‌ کرده‌اند؛ زیرا رژیم غاصب صهیونیستی مولود و دست‌پرورده خودشان است.

رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به تشدید حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه گفت: مدعیان حقوق بشر در برابر این نسل‌کشی سکوت‌ کرده‌اند؛ زیرا رژیم غاصب صهیونیستی مولود و دست‌پرورده خودشان است.

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره حملات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی به مردم بی‌گناه غزه اظهار کرد: آنچه امروز در غزه شاهد آن هستیم یک اقدام ددمنشانه و نسل‌کشی از انسان‌هایی مظلوم و بی گناه است.

وی ادامه داد: کسانی که حقوق مسلم آنها توسط رژیم غاصب صهیونیستی مورد تجاوز قرار گرفته و متأسفانه نهادهای بین‌امللی و مدعیان حقوق بشر در برابر این فاجعه بزرگ انسانی و کشتار کودکان و زنان بی‌گناه سکوت اختیار کرده‌اند.

رئیس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: سکوت آنها عادی است؛ زیرا رژیم غاصب صهیونیستی مولود و دست پرورده خود آنهاست و آنها همیشه این رژیم غاصب را مورد حمایت خودشان قرار داده‌اند.

اسماعیلی بیان کرد: سکوت کشورهای منطقه به ویژه کشورهای اسلامی جای تأسف دارد؛ زیرا امروزه در مناسبات بین‌المللی راه‌های مختلفی در جهت حمایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین وجود دارد، اما متأسفانه از ظرفیت‌های موجود بهره‌برداری های لازم صورت نمی‌گیرد.

وی ادامه داد: شاید حداقل انتظاری که از کشورهای اسلامی در این جریان وجود دارد این است که با اخراج نمایندگان و دیپلمات‌های رژیم غاصب صهیونیستی و با قطع هرگونه مراودات سیاسی و اقتصادی با این رژیم غاصب می‌توانند مراتب حمایت خود را از مردم غزه و فلسطین نشان دهند.

رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان این‌که امسال روز قدس با عظمت بیشتری برگزار خواهد شد، اظهار کرد: مردم فلسطین در روز قدس حمایت امت اسلام از خود را خواهند دید که امر موجب دلگرمی در جریان مقاومت در سرزمین‌های اشغالی خواهد شد.

اسماعیلی تاکید کرد: حضور جدی و در صحنه مردم می‌تواند در تصمیمات دولتمردان تأثیرگذار باشد. شاید با یک درخواست همگانی از سوی مردم مسلمان در کشورهای مختلف اسلامی دولتمردان به این صرافت بیافتند که از مردم مظلوم فلسطین و غزه دفاع لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

کد N401833