شکایت 100 نماینده از هیئت رئیسه مجلس برای عدم اعلام وصول استیضاح، مختومه شد

خانه ملت نوشت:

رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس با اشاره به برگزاری نشست مشترک نواب رئیس مجلس، کمیسیون تدوین و شکایت کنندگان از هیات رئیسه گفت: شاکیان در نهایت پس از توضیحات باهنر و ابوترابی فرد قانع شدند و پرونده این شکایت مختومه شد.
عزت الله یوسفیان ملا از برگزاری نشست مشترک کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس با نواب رئیس مجلس و روسای کمیسیون های تخصصی خبر داد و گفت: این نشست امروز یکشنبه 29 تیر با هدف بررسی شکایت تعدادی از نمایندگان درباره روند بررسی استیضاح و سوال نمایندگان از وزرای دولت و عملکرد هیات رئیسه در این زمینه برگزار شد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: براساس ماده 26 آئین نامه داخلی مجلس نشست امروز با هدف بررسی عملکرد هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درخصوص نحوه بررسی طرح های استیضاح و سوالات نمایندگان در صحن مجلس برگزار شد که در این نشست شکایت نمایندگان مجلس قرائت شد و محمدرضا باهنر و محمد حسن ابوترابی فرد توضیحاتی را درباره روند اجرای سوالات و استیضاح از وزیران دولت ارائه کردند.

رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس با اعلام اینکه نمایندگان شکایت کننده از هیات رئیسه در نشست امروز عصر از توضیحات نواب رئیس مجلس درباره روند اجرای استیضاح و سوال از وزرا قانع شدند گفت: با قانع شدن این افراد پرونده شکایت مطروحه در کمیسیون مختومه شد.

هفته گذشته 100 نماینده مجلس از هیأت رئیسه به دلیل عملکردش در اعلام وصول سوال نمایندگان از وزیران و طرح‌‌های استیضاح وزیران، شکایت کرده بودند.

 

45231

 

کد N401591