نماینده آمل: استیضاح‌ها اعلام وصول می‌شد، دولت کاملا تغییر می‌کرد

دولت,مجلس شوراي اسلامي,استيضاح

نماینده مردم آمل در مجلس خاطرنشان کرد: اگر هیات رییسه استیضاح‌های درخواستی نمایندگان را اعلام وصول می‌کرد دولت به طور کامل تغییر می‌کرد اما به این معنی نیست که در مقابل این همکاری مجلس و هیات رییسه دولت نیز به خواسته‌های نمایندگان بی‌توجهی کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، یوسفیان ملا طی تذکر شفاهی خود در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برخی از مشکلات و بی‌توجهی‌های وزرا به خواست نمایندگان، تصریح کرد: دایم برخی از وزرا در مقابل استیضاح‌ها و سوال‌های نمایندگان به رییس‌جمهور اعلام می‌کنند که نمایندگان درخواست غیرقانونی دارند و رییس‌جمهور نیز بر اساس این تفکر سیاست‌ها را اتخاذ می‌کند اما به واقع اینطور نیست و ادامه این روند بی‌توجهی به خواست نمایندگان به زیان دولت تمام خواهد شد.

وی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی، از واردات برنج در فصل برداشت شالیکاران انتقاد کرد و گفت: متاسفانه علیرغم روال سال‌های گذشته امسال شاهد مجوز واردات برنج در فصل برداشت هستیم که نگرانی‌های زیادی را برای کشاورزان و شالیکاران ایجاد کرده است.

وی همچنین در تذکر دیگری به وزیر نیرو خاطرنشان کرد: مشکل آب در منطقه آمل و لاهیجان جدی است و باید هر چه سریعتر به این مشکل رسیدگی شود.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: اقدامات رژیم صهیونیستی با هیچ معیار بشری قابل اندازه‌گیری نیست و امیدواریم خداوند به داد این مردم مظلوم برسد.

انتهای پیام

کد N401371