یک نماینده مجلس در حمایت از کمپین آری به تولید ملی؛

حمایت از تولید ملی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

تولید,یوسیفیان

تهران - ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در حال حاضراستفاده از کالاها و تولیدات ملی و حمایت از تولیدکننده داخلی یک وظیفه همگانی است و زمانی می توانیم اقتصاد مقاومتی را در کشور محقق کنیم که تولیدات داخلی و ملی را بالا برده و نیازی به واردات تولیدات خارجی نداشته باشیم.

عزت الله یوسفیان ملا روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با تاکید بر اینکه حمایت از تولید ملی و لبخند به تولیدکننده داخلی نیاز کشور است، گفت: هر مشکلی که در بخش اشتغال، کمبود کالا و عدم تحقق اقتصاد مقاومتی وجود دارد مرتبط با موضوع تولید و مشکلات صنعتگران است.

رئیس کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس تاکید کرد: هر اقدامی برای تقویت تولید و تشویق تولیدکننده داخلی داشته باشیم، ولو اینکه هزینه ای بسیار سنگین و گزاف داشته باشد و از حد تعادل خارج شود، در شرایط فعلی به نفع کشور بوده و سودآور است.

یوسفیان ملا تاکید کرد: زمانی می توانیم اقتصاد مقاومتی را در کشور محقق کنیم که تولیدات داخلی و ملی را بالا برده و نیازی به واردات تولیدات خارجی نداشته باشیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد که باید ازهر کمک کوچک و حتی گام سانتی متری برای پیشرفت و حمایت از تولید داخلی استقبال کنیم.

نماینده مردم آمل در خانه ملت یادآور شد: حمایت هایی که گاها از سوی نمایندگان و مسئولان و هنرمندان از تولیدات داخلی صورت می گیرد را به فال نیک می گیریم، لذا وظیفه خود می دانم که از تولید ملی و تولیدکننده داخلی حمایت کنم تا چرخ صنعت و تولید کشور به حرکت درآید.

وی ابراز امیدواری کرد: زمانی برسد که کالاهای داخلی از نظر کیفیت به استانداردهای جهانی نزدیک شوند تا مردم استفاده از این کالاها را به بهره گیری از کالاهای خارجی ترجیح دهند.

این نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر استفاده از کالاها و تولیدات ملی و حمایت از تولیدکننده داخلی یک وظیفه همگانی است.

اقتصام(4)9141**1558
کد N401364