روایت نماینده‌ی سنقر و کلیایی از تشنج ایجاد شده در جلسه معارفه فرماندار

نماینده‌ی مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی در خصوص تشنج ایجاد شده در جلسه معارفه فرماندار حوزه‌ی انتخابیه خود توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد ابراهیم محبی در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری به وزیر کشور گفت: همانطور که در نطق‌ها و تذکرات قبلی همه‌ی نمایندگان استان کرمانشاه به استحضار رسید این استان به دلیل مرزی بودن و همسایگی با عراق جنگ زده و همچنین شرایط خاص مذهبی اجتماعی و مشکلات عدیده‌ی اقتصادی و بیکاری که اخیرا به رتبه‌ی اول آن ارتقاء پیدا کرده نیازمند آرامش و تلاش و مدیریت جهادی مسئولین رده‌های مختلف است.

وی ادامه داد:‌ استاندار کرمانشاه و معاون سیاسی ایشان در جلسه معارفه‌ی مسئولین سیاسی حوزه‌ی انتخابیه در پنج شنبه گذشته جلسه را به تشنج کشاندند.

نماینده‌ی مردم سنقر و کلیایی در ادامه خطاب به وزیر کشور بیان کرد‌:‌ آقای وزیر ایشان با وجود آنکه در مراسم معارفه‌ی فرماندار جدید سنقر و کلیایی که فردی بومی و مورد تایید وزارت کشور است، حضور پیدا کردند و با وجود این که در برنامه در نوبت خود صحبت کرده بودند، پس از سخنرانی نماینده‌ی ولی فقیه و امام جمعه و اینجانب که در خصوص رعایت خطوط قرمز نظام و عدم نصب فتنه‌گران در مناصب اداری، سیاسی که امروزه امری عادی شده است و تشکر از وزیر کشور در خصوص عدم بکارگیری گزینه قبلی فرمانداری که آقای وزیر ابلاغ وی را لغو کرده بود، ناگهان برافروخته شده و شروع به صحبت کردند و نسبت به امام جمعه و دیگر مسئولین شروع به اهانت کردند.

محبی خاطر نشان کرد:‌ ایشان تمام کسانی را که مانع اجرای این ابلاغ شدند به ظلم و دولت‌های نهم و دهم را به هرج و مرج، انحراف و نامحرم بودن متهم کردند.

وی در پایان گفت: اولا اتهام ظلم توهین به شأن روحانیت و امام جمعه است؛ در ثانی توهین آشکاری به دولت‌های برخاسته از رای مردم و تنفیذ رهبری شد که این یک هشدار است.

انتهای پیام

کد N401195