جهانگیر خبر داد

ارائه لیست زندانیان دارای شرایط عفو به آملی‌لاریجانی

زندان,آملي لاريجاني,رييس قوه قضاييه

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: لیست افرادی که دارای شرایط عفو به مناسبت عید سعید فطر هستند را به آیت‌الله آملی‌لاریجانی ارائه کردیم.

اصغر جهانگیر در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد اجرایی شدن طرح دستبند و پابند الکترونیکی، خاطرنشان کرد: اجرای دوره آزمایشی طرح دستبند و پابند الکترونیکی رو به اتمام است. اشکالات این طرح را جمع‌آوری کردیم و با شرکت‌هایی که طرف قرارداد ما محسوب می‌شوند در حال بررسی این اشکالات هستیم تا آنها را برطرف کرده و بتوانیم طرح را به صورت نهایی عملیاتی کنیم.

وی ادامه داد: این طرح به دلیل داشتن اشکالات تاکنون تنها در استان‌های تهران و اصفهان به مرحله اجرا در آمده و به محض برطرف شدن اشکالات موجود در مابقی استان‌های کشور نیز اجرایی خواهد شد.

رییس سازمان زندان‌ها در مورد زندانیانی که هر ساله به مناسبت عید سعید فطر مورد عفو رهبر انقلاب قرار می‌گیرند، گفت: اقداماتی که در این راستا مربوط به سازمان زندان‌هاست را انجام دادیم و لیست اسامی افرادی که دارای شرایط عفو هستند را هفته گذشته به محضر آیت‌الله آملی‌لاریجانی فرستاده‌ایم.

وی ادامه داد: تا تایید شدن اسامی از سوی مسئولان نمی‌توانیم تعداد دقیق افراد را اعلام کنیم و در تایید از سوی رهبری جزئیات آن اعلام می‌شود.

انتهای پیام

کد N400860