عزاداری نمایندگان به مناسبت شهادت امیرالمومنین علی(ع)

عزداری

تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی نخستین روز هفته کاری خود را با عزاداری به مناسبت شهادت امیرالمومنین علی(ع) آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه) گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد تحقیق و تفحص از عملکرد صنایع خودروسازی کشور و شرکت های خودروساز را استماع خواهند کرد.

همچنین گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از صنعت بیمه کشور برنامه دیگر نمایندگان در روز جاری خواهد بود.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها در مورد نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در اتحادیه بیمه گران و اتکایی گران طرح های تجاری و غیرتجاری در کشورهای عضو سازمان تعاون اسلامی و موسسه تضمین اعتبارات صادراتی و سرمایه گذاری عربی از دیگر برنامه های نمایندگان در روز جاری می باشد.

طرح اصلاح موادی از قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور، لایحه نحوه اجرای محکومیت های مالی و طرح الحاق یک بند به ماده 2 قانون تشکیل شورای عالی اشتغال از دیگر برنامه هایی است که امروز نمایندگان در مورد آنها تصمیم گیری خواهند کرد.

ریاست جلسه علنی مجلس را حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن ابوترابی فرد نایب رییس اول مجلس به عهده دارد.

سیام(3)**2021**9132 ** 1418
کد N400297