مسلمانان تایلند جنایات صهیونیست ها در غزه را محکوم کردند

فلسطین

کوالالامپور – ایرنا – مسلمانان بانکوک پایتخت تایلند در پی کشتار مسلمانان فلسطینی همایش یک روزه حمایت از فلسطین برگزار کردند.

به گزارش ایرنا، رایزنی فرهنگی ایران در تایلند روز شنبه اعلام کرد در این همایش که در مرکز اسلامی تایلند متعلق به برادران مسلمان اهل تسنن شهر بانکوک برگزار شد، شرکت کنندگان جنایات رژیم صهیونیستی و کشتار زنان و کودکان مظلوم در غزه را محکوم کردند.

در این همایش یک روزه جمعی از شخصیت ها و ائمه مساجد پایتخت تایلند شرکت داشتند.

شرکت کنندگان در این همایش جنایات رژیم صهیونیستی و کشتار مسلمانان بی دفاع و مظلوم غزه را محکوم کرده و خواستار پایان دادن به حملات صهیونیست ها به مسلمانان فلسطین شدند.

گروهی از مسلمانان تایلند روز سه شنبه گذشته نیز با نادیده گرفتن قانون ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر در این کشور در اعتراض به کشتار مسلمانان بیگناه فلسطین در غزه توسط رژیم جنایتکار صهیونیستی مقابل سفارت این رژیم در بانکوک تجمع کردند.

تجمع کنندگان که دست نوشته و کاریکاتورهایی در محکومیت جنایات رژیم اشغالگر قدس با خود حمل می کردند مراتب انزجار و اعتراض خود را نسبت به عملیات نظامی صهیونیست ها که منجر به کشتار کودکان و زنان بی گناه فلسطینی شده است اعلام کردند.

در پی تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم بی دفاع نوار غزه، تاکنون 314 فلسطینی شهید شده اند که 72 تن آنها کودک هستند.

دو هزار و 270 فلسطینی نیز در این حملات مجروح شده اند.

آساق**1611
کد N399906