بررسی بخشی از بسته سیاستی خروج از رکود درستاد هماهنگی اقتصاد مقاومتی

اقتصاد کلان,سایر

تهران - ایرنا - ستاد هماهنگی امور اقتصاد مقاومتی در جلسه ای به ریاست رئیس جمهوری، بخشی از بسته سیاستی و برنامه های دولت برای خروج غیر تورمی از رکود را مورد بحث و بررسی قرار داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری ریاست جمهوری، بسته سیاستی خروج از رکود که با تاکید بر بهبود محیط کسب و کار برای بخش خصوصی تهیه و گزارش مقدماتی آن تحت عنوان ˈچرایی بروز رکود تورمی و جهت گیری برون رفت از آنˈ منتشر شده است، حاوی مصوبات پیشنهادی دولت و لایحه تقدیمی به مجلس، در جلسه هفته آینده دولت، مورد بررسی و تصویب قرار خواهد گرفت.

رییس جمهوری در جلسه ستاد هماهنگی اقتصاد مقاومتی، بر ضرورت فعال سازی طرح های دارای اولویت و استفاده از فصل کاری در استانهای کشور تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی با تاکید بر ضرورت فعال سازی طرح های دارای اولویت و استفاده از فصل کاری در استانهای کشور، در هر مورد به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی و وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی دستورات لازم را صادر کرد.

همچنین ستاد هماهنگی امور اقتصاد مقاومتی، با ارائه گزارشی از درآمدها و هزینه کرد اعتبارات عمرانی در فصل نخست سال، راههای تامین منابع و تقویت خزانه برای پرداخت تخصیص های مربوط به طرح های عمرانی در ماههای تیر و مرداد مورد بررسی قرار داد.

اقتصام (1)1070**1558
کد N398836