اردنی ها علیه حملات صهیونیست ها به غزه تظاهرات کردند

فلسطین,اردن,رژیم صهیونیستی

تهران- ایرنا- صدها تن از مردم اردن روز چهارشنبه در اعتراض به تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه تظاهرات و همبستگی خود را با مردم غزه و مقاومت اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری ˈالمیادینˈ، صدها اردنی امروز مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در امان تجمع کردند و با سر دادن شعارهایی حملات جنایت کارانه این رژیم علیه مردم بی دفاع غزه را به شدت محکوم کردند.

یکی از تظاهر کنندگان به المیادین گفت: معتقدم که ملت عربی و اسلامی در قبال مساله فلسطین کوتاهی کرده و همچنان نیز می کنند همانطور که وزاری خارجی این کشورهای در دفاع از فلسطین قصور کردند.

یکی دیگر از تظاهر کنندگان نیز به پیشنهاد آتش بس مصر اشاره کرد و گفت: ما خیانت برخی کشورهای عربی را از طریق ارایه آتش بس در غزه با هدف نجات رژیم صهیونیستی به شدت محکوم و با آن مخالف هستم.

یکی از حاضران در تظاهرات نیز گفت: این تظاهرات حامل این پیام است کهˈ ما یک ملت و امت واحد هستیم و اگر خانه ای در غزه ویران شود، گویی در امان یا بغداد ویران شده استˈ.

این تظاهرات در میان تدابیر شدید امنیتی برگزار شد.

این در حالی است که حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه در 10 روز گذشته که با سکوت مجامع جهانی همراه بوده ، صدها شهید، زخمی و بی خانمان بر جای گذاشته است.

رسانام**9329**1010
کد N397058