عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

وجه تمایز ما با باقی دنیای اسلام ولایت فقیه است

سیاسی

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این‌که آمریکا بعد از شکست نقشه‌اش در حمله نظامی به کشورهای اسلامی طرح اختلاف فرقه‌ای در منطقه را دنبال می‌کند، گفت: آنچه در سوریه، عراق و افغانستان اتفاق می‌افتد تلاش برای امنیت رژیم صهیونیستی است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در نطق میان دستور امروز خود با بیان این‌که داعش هرگز موفق به پیاده کردن اهداف خود در منطقه نخواهد شد، گفت: آنچه ما را از سایر کشورهای اسلامی متمایز می‌کند ولایت فقیه است. باید قدردان آن باشیم و در برخورد با مسائل مختلف اقتصادی و اجتماعی، تورم، رکود، بیکاری، احیای ارزش‌های اسلامی و اجرای امر به معروف و نهی از منکر به بیانات رهبری توجه کنیم.

وی در ادامه نطق میان دستور خود با تأکید بر این که میتوان متفاوت بود اما از چارچوب‌های انقلاب خارج نشد، گفت: دولت تا کنون در کاهش تورم موفق بوده است اما در خروج از رکود هم باید طرحی را پیاده کند. ما امیدواریم که با تحقق وعده‌های رئیس جمهور وضع مردم بهتر شود، سرمایه در گردش صنایع تأمین شود و مشکلات اقتصادی برطرف شود.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین با تأکید بر ضرورت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، گفت: بدترین چیز در اجرای این طرح برخورد شعاری با آن است.

صادقی همچنین خواهان احیای سازمان برنامه و بودجه، خودداری از برداشت غیرضروری از صندوق توسعه ملی و رسیدگی بیشتر سازمان میراث فرهنگی به استعدادهای گردشگری در استان فارس شد و ادامه داد: ما به دنبال ارتقای زیرساخت‌های حمل و نقل و دلجویی از فعالان اقتصادی هستیم. همچنین از دستگاه‌های اجرای می‌خواهیم که به سومین حرم ایران توجه بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام

کد N395922