بیانیه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا در واکنش به حوادث غزه

غزه,دانشجويي

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا با صدور بیاینیه‌ای حوادث غزه را محکوم کرد .

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل این بیاینه به شرح زیر است:

سناریوی حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم بی پناه غزّه، آنهم در سکوت مطلق جامعه جهانی، برگ ننگین دیگری از انبوه جنایات این رژیم خون آشام و حامیان مستکبرش است.

حمله به مأوا و مسکن مردم روزه دار در ماه مبارک رمضان، و به خاک و خون کشیدن صدها مرد و زن و کودک بی گناه، آنهم به شدیدترین شکل ممکن، دل هر انسان آزاده‌ای را خون می‌کند. از آن شرم آورتر، نشان دادن تصاویر شهروندان این رژیم در رسانه‌های خبری است که در بلندی های مناطق مرزی، سرمست و مبتهج دسته جمعی به تماشای این جنایت هولناک نشسته‌اند.

این تصاویر به روشنی پاسخ تئوری فریبکارانه جدا دانستن حساب شهروندان اسرائیل از رژیم صهیونیستی است. و لا یحیقُ المکر السّیّئ الّا باهله.

رژیم صهیونیستی که با دست آویز قراردادن بهانه‌های واهی و انحصار استعماری رسانه‌های خبری، به هر نحو ممکن سعی در سرپوش گذاشتن جنایات فجیع خود در منطقه دارد باید بداند که گرچه ممکن است چند روزی را در سایه سکوت مجامع جهانی سپری کند، ولی سنّت الهی اینست که به زودی انتقام سختی از آنها گرفته خواهد شد، ولا تجد لسنت الله تبدیلا.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن محکوم نمودن جنایات شرم آور رژیم صهیونیستی، ضمن اعلام همبستگی و همراهی با مردم غزه، برای تعجیل در تحقیق وعده الهی و نابودی این رژیم غاصب دعا می‌کند. و نعوذ بالله القاصم الجبارین.

انتهای پیام

کد N395783