یک مقام تعزیراتی مطرح کرد

اعلام میزان گرانفروشی در رمضان تا پایان این ماه

تعزيرات حكومتي

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان آمار و ارقام گران‌فروشی در رابطه با کالاهای اساسی اعلام خواهد شد.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان آمار و ارقام گران‌فروشی در رابطه با کالاهای اساسی اعلام خواهد شد.

فریبرز جوانشیر در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره گرانفروشی لبنیات در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: بین گرانفروشی و گرانی تفاوت وجود دارد. قیمت لبنیات در ایام ماه مبارک رمضان افزایش پیدا کرده، اما این افزایش قیمت با مصوبه‌ای از سوی دستگاه‌های مسئول بوده است.

وی ادامه داد: سازمان تعزیرات حکومتی وظیفه دارد با گران‌فروشی مقابله کند و اگر از آن قیمت‌های مصوبی که برای لبنیات ابلاغ شد فرد یا شرکتی با قیمت گران‌تر بخواهد محصولات خود را عرضه کند همانند گذشته قطعا با آن برخورد می‌شود.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی کشور تصریح کرد: لبنیات، گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم‌مرغ و زولبیا و بامیه جزو کالاهای اولویت‌دار در ایام ماه مبارک رمضان بوده است اما آماری از میزان گرانفروشی در رابطه با این کالاها هنوز به طور دقیق به دست ما نرسیده و در پایان ماه مبارک رمضان اعلام خواهد شد.

جوانشیر خاطرنشان کرد: نظارت شعب سیار در سراسر استان‌ها وجود دارد، به ویژه این نظارت در نمایشگاه‌ها، میادین میوه و تره‌بار و محل‌های توزیع کالاهای اساسی بیشتر به چشم می‌خورد. همچنین گشت‌های سیار سازمان تعزیرات حکومتی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 9 شب فعالیت خود را ادامه می‌دهند.

انتهای پیام

کد N395421