بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات در محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در نوار غزه

فلسطين,غزه,سازمان فرهنگ و ارتباطات

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با صدور بیانیه‌ای جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم بی‌دفاع غزه را محکوم و سازمان‌های منطقه‌ای و جهانی را برای مقابله با این اقدام ددمنشانه فرا خواند.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با صدور بیانیه‌ای جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم بی‌دفاع غزه را محکوم و سازمان‌های منطقه‌ای و جهانی را برای مقابله با این اقدام ددمنشانه فرا خواند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

«بأسمه تعالی

تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه و به خاک و خون کشاندن زنان، کودکان و مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین، شادمانی ضیافت الهی مردم مسلمان و غیور این دیار را به ضیافت مرگ بدل ساخته است. اکنون ساکنان شریف نوار غزه پس از سال‌ها محاصره با آماج حملات ددمنشانه و هولناک رژیم غاصب اسرائیل به خانه‌ها، مغازه‌ها و مساجد خود روبرو شده‌اند و در این میان سکوت جامعه جهانی و متاسفانه اغلب دولت‌های اسلامی منطقه دردهای آنان را دوچندان کرده است.

حملات هوائی و شبانه روز به نوار غزه و مردم بی دفاع فلسطین در شرایطی به وقوع می‌پیوندد که منطقه خاورمیانه با توطئه‌های خطرناکی توسط نظام جهانی سلطه و همپیمانان مرتجع روبرو شده است. گروه‌های تکفیری نظیر داعش به نام اسلام به جان مسلمانان افتاده و عملاً طرح‌های رژیم صهیونیستی را جامه عمل می‌پوشانند. در این میان رسانه‌های وابسته به قدرت‌های بزرگ از اختلاف ایجاد شده در بین کشورهای اسلامی بهترین بهره را برده و تلاش می‌نمایند تا با انعکاس اخبار اعمال خشونت بار گروه‌های تکفیری در عراق، جنایات اشغالگران و مصائب فلسطینیان را تحت الشعاع قرار دهند.

امروز بر هیچ کس پوشیده نیست که تشتت و اختلاف در میان امت اسلامی باعث تجری و جسارت افزون‌تر رژیم صهیونیستی شده است لذا همچون همیشه وحدت و انسجام اساسی‌ترین نیاز جهان اسلام است موضوعی که بارها توسط امام راحل عظیم الشان و مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) مورد تاکید قرار گرفته و امت اسلامی بدان فراخوانده شده‌اند.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، ضمن محکوم نمودن این جنایات هولناک و ضد بشری، از مردم آزاده جهان، نهادهای حقوقی و بین المللی، سازمان‌های جهانی، رهبران ادیان و عموم دولت‌ها و ملت‌های مسلمان جهان درخواست می‌نماید که به پشتیبانی و دفاع از مردم مظلوم فلسطین برخاسته و از ادامه کشتار انسان‌های بی دفاع و مظلوم، توسط رژیم جنایتکار صهیونیستی جلوگیری نمایند.»

انتهای پیام

کد N395257