نتانیاهو از تشدید جنایات رژیم صهیونیستی در غزه خبر داد

نتانیاهو,رژیم صهیونیستی

تهران - ایرنا - بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز سه شنبه به بهانه ادامه شلیک موشک از غزه اعلام کرد که این رژیم تهاجم به غزه را تشدید خواهد کرد.

به گزارش رویترز از بیت المقدس ، نتانیاهو در اظهاراتی که از رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی پخش شد، مدعی شد: حل دیپلماتیک این مناقشه ارجحیت داشت اما حماس هیچ راه دیگری برای ما باقی نگذاشته است جز اینکه عملیات علیه آنان را تشدید کنیم.

این در حالی است که ˈمشیر المصریˈ عضو شورای قانون گذاری فلسطین روز سه شنبه با اعلام اینکه طرح آتش بس مصر به مقام های حماس ارائه نشده است، تاکید کرد: پذیرش آتش بس مشروط به لغو کامل محاصره نوار غزه، بازگشایی گذرگاه رفح و آزادی اسرای فلسطینی است.

وی هچنین گفت: باید ضمانت های بین المللی وجود داشته باشد تا دشمن صهیونیستی را به اجرای بندهای آتش بس متعهد و ملزم کند.

این در حالی است که در حملات وحشیانه یک هفته گذشته رژیم صهیونیستی به غزه نزدیک به 200 نفر کشته و حدود 1200 نفر مجروح شده اند که بیشتر آنان زنان و کودکان بی دفاع هستند.

اکنون به نظر می رسد رژیم صهیونیستی با ژست پذیرش طرح آتش بس مصر در نظر دارد بدون پاسخگویی درباره جنایات یک هفته گذشته خود به حملاتش علیه غزه ادامه دهد.

در همین حال ، خبرگزاری رویترز به نقل از برخی کارشناسان آمریکایی گزارش داد: اسرائیل به بهانه رد آتش بس از سوی حماس ممکن است تا 24 ساعت آینده حمله گسترده زمینی به غزه را آغاز کند.

شیمون پرز رئیس رژیم جنایتکار صهیونیستی نیز که به دریافت جایزه صلح نوبل مفتخر شده است !، در گفت و گو با خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس گفت: مرگ مردم فلسطین یک مساله اخلاقی است اما من برای آن پاسخی اخلاقی ندارم و معتقدم اسرائیل چاره ای جز حمله هوایی به غزه ندارد.

رسانام**1078**
کد N395183