بیانیه جامعه مدرسین در محکومیت حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه

رژيم صهيونيستي,غزه,جامعه مدرسين

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه بیانیه‌ای صادر و این حملات را محکوم کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

قال رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم): من سمع رجلا ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم

بار دیگر رژیم سفاک و جعلی صهیونیستی در تجاوزی وحشیانه و ظالمانه اقدام به کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌پناه و بی‌گناه فلسطین نموده است و بیش از پیش فجایع غمباری را رقم زده است و زخمی دیگر بر پاره تن جهان اسلام نشانده است و مردم عزتمند و روزه‌دار این سرزمین را آماج حملات ناجوانمردانه خویش قرار داده‌اند.

در غزه، زنان و کودکان به خاک و خون کشیده می‌شوند و خانه‌ها، مساجد و بیمارستان‌ها هدف قرار می‌گیرند اما خبری از مدعیان حقوق بشر نیست.

جای اندوه و بسی تأسف است که در این ظلم عظیم مجامع بین‌المللی به جای محکومیت اقدامات ددمنشانه رژیم متجاوز و جنگ‌طلب، بر طبل حمایت از ظالم می‌کوبند و مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین را عامل اصلی جنگ معرفی می‌نمایند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تجلیل از مقاومت مردم قهرمان فلسطین و با تأکید بر مسئولیت حقوقی و اخلاقی دبیرکل سازمان ملل و مجامع بین‌المللی و حاکمان و شخصیت‌های دینی، سیاسی و اجتماعی جهان خصوصاً جهان اسلام خاطر نشان می‌سازد عمق جنایات اسرائیل چنان است که صرف محکومیت از سوی کشورها و سازمان‌های بین‌المللی از جمله سازمان همکاری اسلامی کافی نیست بلکه باید با اقدامی جمعی عوامل

جنایتکار رژیم صهیونیستی را به دلیل زیر پا گذاشتن بدیهی‌ترین مقررات بین‌المللی و حقوق بشر‌دوستانه مورد تعقیب و محاکمه فوری در دادگاه کیفری بین‌المللی قرار دهند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مراتب همدردی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌دارد و همه مسلمانان را دعوت به وحدت جهت دفاع از ملت مظلوم فلسطین و تلاش برای نابودی این رژیم منحوس فرا می‌خواند.

(وَ سَیَعْلَمُ الَّذینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ)

والسلام علیکم و رحمةالله و برکاته»

انتهای پیام

کد N394665