۰

شیخ‌الاسلام: مگر بمب‌های اسرائیل ساخت آمریکا نیست؟ ایران از هر امکانی علیه این رژیم استفاده می‌کند

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

فارس نوشت:

مشاور بین‌الملل رئیس مجلس گفت: ملت ایران از هر امکانی برعلیه رژیم صهیونیستی و پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین استفاده خواهد کرد.

حسین شیخ‌الاسلام مشاور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه تجمع اعتراض‌آمیز مقابل دفتر سازمان ملل و در جمع خبرنگاران با اشاره به تحولات اخیر منطقه اظهار داشت: اسرائیل توطئه‌ای را طراحی کرده بود تا جهان اسلام را درگیر کند و متأسفانه در سوریه، لبنان و برخی کشورها این اتفاق افتاد و کشورهای اسلامی را مشغول خودشان کرد.

وی ادامه داد: رژیم اشغالگر قدس در شرایطی که اخباری همچون جام جهانی مردم را به خود جلب می‌کند، توانست از این فرصت استفاده کند و برای تهاجم به مردم فلسطین از آن بهره ببرد.

شیخ‌الاسلام افزود: حمله جدید رژیم صهیونیستی به غزه ابعاد گسترده‌ای را پیدا کرده و شدت حملات علیه غیرنظامیان وحشتناک است و سازمان ملل نیز اعلام کرده که بیش از ۷۰ درصد از قربانیان زن، کودک و غیرنظامی هستند.

مشاور بین‌الملل رئیس مجلس با بیان اینکه این تهاجمات نقض صریح حقوق بشر است، گفت: متأسفانه سازمان‌های بین‌المللی به دلیل اینکه تحت سلطه برخی از قدرت‌های بزرگ همچون امریکا هستند، در واکنش به این حمله برخورد سستی می‌کنند.

وی با اشاره به تجمع امروز گفت: جمعیتی که هم‌اکنون اینجا گردهم آمدند از طرف سازمان‌های طرفدار آزادی قدس شریف و سازمان‌های مردم‌نهاد هستند که با این تجمع قصد دارند از سازمان ملل درخواست کنند مقابل این کشتار وحشیانه رژیم صهیونیستی را بگیرند.

شیخ‌الاسلام تأکید کرد: ملت ایران از هر امکانی که داشته باشد برعلیه رژیم صهیونیستی و پشتیبانی از مردم فلسطین استفاده می‌کند.

مشاور رئیس مجلس با طرح این سوال که مگر بمب‌هایی که بر سر مردم فلسطین می‌بارد ساخت امریکا نیست و این تسلیحات را امریکا به صورت رایگان در اختیار رژیم صهیونیستی قرار نمی‌دهد؟ گفت:‌ بنابراین وظیفه تمام مسلمانان جهان است که با هر امکاناتی که دراختیار دارند اعتراضات خود را به این رژیم منفور اعلام کنند.

 

17503

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.