اجرای چند زبانه تواشیح توسط گروه ایرانی در تایلند

تایلند,رمضان

کوالالامپور – ایرنا – گروه قرآنی ˈسلامˈ همزمان با ماه مبارک رمضان برنامه های قرآنی و تواشیح به زبان های مختلف در تایلند اجرا کرد.

به گزارش ایرنا، این گروه اعزامی از ایران در جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) نیز در ˈامام بارگاه صاحب الزمان(عج)ˈ بانکوک برنامه اجرا کرد.

امام بارگاه صاحب الزمان(عج) متعلق به شیعیان هندی، پاکستانی، افغانی و لبنانی مقیم تایلند است.

گروه قرآنی و تواشیح ˈسلامˈ به مناسبت جشن رمضان در حضور شیعیان روزه دار از ملیت های مختلف برنامه های متنوع قرآنی و تواشیح به زبان های اردو، فارسی و عربی اجرا کرده که مورد توجه حاضران قرار گرفته است.

حضار با تکبیر و صلوات های مکرر این گروه اعزامی از ایران را مورد تشویق قرار می دهند.

گروه سلام از جمهوری اسلامی ایران به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان در تایلند برنامه اجرا می کند.

نغمه ها و نواهای روحبخش قرآن و اذکار قرار است توسط این گروه قرآنی در هنگام لیالی با برکت قدر در فضای معنوی و معطر و نورانی رمضانی در مساجد، حسینیه ها و برنامه های رادیو و تلویزیونی تایلند طنین انداز شود.

جشنواره ˈقرآن، کتاب هدایت و بیداری و جلوه های والای هنر الهیˈ هم اکنون به مناسبت ماه مبارک رمضان با همت رایزنی فرهنگی ایران در تایلند و با همکاری مراکز اسلامی و فرهنگی این کشور در حال برگزاری است.

در این جشنواره قرآنی که همزمان با شب ولادت سومین آفتاب آسمان ولایت و امامت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در تایلند آغاز شد، نمایشگاه ها و کارگاه های هنری قرآنی با حضور استاد مهدی ایرانی یکی از هنرمندان برجسته رشته خوشنویسی قرآنی و تذهیب از ایران برپا می شود.

آساق**1611
کد N393807