در صحن مجلس مطرح شد:

انتقاد یک نماینده مجلس از برگزاری افطاری‌های دولتی در برج میلاد

مجلس

یک نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکری از برگزاری افطاری های دولتی ها در برج میلاد انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در تذکری با انتقاد از عدم وصول طرح استیضاح وزیر نیرو گفت: چرا هیات رئیسه در اعلام وصول این استیضاح تعلل می کند و آن را در صحن علنی مطرح نمی کند.

وی همچنین با انتقاد از برگزاری افطاری های دولتی در برج میلاد گفت: افطاری هایی که در برج میلاد از پول بیت‌المال برگزار می شود برای هر نفر از 150 تا 300 هزار تومان هزینه دارد که برگزاری این افطاری های توسط دستگاه های اجرایی حرام است.

قاضی پور گفت: برخی سازمان ها در برج میلاد برای 1600 نفر از پول بیت المال افطاری می دهند. دستگاه های اجرایی نباید از پول بیت المال افطاری دهند و ما نمایندگان بر اساس سوگندی که خورده ایم باید از مال مردم صیانت کنیم.

نماینده مردم ارومیه تصریح کرد: بیت المال برای همه مردم است و دولت نباید از مال مردم افطاری دهد.

 وی یادآور شد: مجلس شورای اسلامی امسال به خاطر اقتصاد مقاومتی افطاری خود را برگزار نکرد.

باهنر نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت:  مجلس شورای اسلامی هر سال در ماه مبارک رمضان مراسم افطاری با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ادوار و کارکنان مجلس به همراه خانواده های آنان برگزار می کند که امسال هزینه این افطاری ها را صرف مردم آواره غزه کرد.