کامران: هیاتی از مجلس به غزه اعزام می شود

سفر به غزه

تهران - ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هیاتی از مجلس برای ابراز همدردی با خانواده شهدای غزه و همچنین اهدای کمک های مردم ایران به ساکنین این منطقه به نوار غزه اعزام می شود.

«حسن کامران» در حاشیه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس یکی از مصوبات روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، هیاتی از خانه ملت برای بررسی وضعیت و ابراز همدردی با خانواده شهدای غزه، عیادت از مجروحان و همچنین اهدای کمک های مردمی و انساندوستانه به غزه سفر می کند.

وی ادامه داد: تاکنون 14 نفر از نمایندگان مجلس برای سفر به غزه ثبت نام کرده اند و امیدواریم این هیات به زودی اعزام شود ضمن این که تعداد بیشتری از نمایندگان در این هیات حضور خواهند داشت.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که خبرنگاران هم می توانند در این هیات حضور داشته باشند، اظهار داشت: باتوجه به محدودیت های موجود، وظایف اداری خود را انجام می دهیم و با حافظ منافع مصر روند کارها را دنبال می کنیم.

وی همچنین حضور سفیر فلسطین و نمایندگان جنبش حماس و جهاد اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس را از دیگر مصوبات روز یکشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان کرد.

سیام (3)2021** د . الف**1336
کد N393620