عزاداران علوی در دفاع از حرم آل‌الله(ع) و خونخواهی مسلمانان تجمع می‌کنند

سیاسی

نهمین اجتماع بزرگ مدافعان حرم تحت عنوان(لشگر علی ولی الله می‌آید) در دفاع از حرم آل‌الله(ع) و خونخواهی مسلمانان عراق و فلسطین در غروب روز شهادت امیرالمؤمنین (ع) برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ستاد مدافعان حرم با کمک هیئت الرضا(ع) در آستانه شهادت امیرالمؤمنین (ع)قصد دارد نهمین اجتماع بزرگ مدافعان حرم را تحت عنوان(لشگر علی ولی الله می‌آید)در غروب روز شهادت امیرالمؤمنین (ع)28 تیرماه سال جاری از ساعت 18 تا اذان مغرب در میدان امام حسین (ع) با حضور سخنرانان و مداحان اهل بیت (س)، آقایان سیب سرخی، بهمنی، علیمی، هلالی و دیگر مداحان مطرح و مردم شهیدپرور تهران برگزار کند.

بر اساس این گزارش، پس از آغاز حملات جبهه‌ی استکبار به محور اصلی مقاومت و کشور سوریه و تهدید به تخریب اماکن مقدسه آن کشور مخصوصاً حرم حضرت زینب کبری (سلام الله علیها)و تحولات میدانی کشور عراق و حضور تکفیری‌های داعش و کشته شدن عده زیادی بی گناه، ستاد مردمی مدافعان حرم توسط جمعی از هیئات مذهبی، کنگره بین‌المللی امام علی النقی (ع)، مؤسسات و گروه‌های فرهنگی و امت شریف حزب‌الله شکل گرفت. این ستاد تا امروز هشت برنامه تجمع در جهت اعلام آمادگی برای دفاع از حرم آل الله(ع) برگزار کرده است که در رسانه‌های خارجی بین‌المللی و منطقه‌ای پوشش وسیع و بازتاب گسترده‌ایی داشته است.

انتهای پیام

کد N393534