ابوشریف: بدون شک روز قدس امسال به شکل دیگری جلوه خواهد کرد

مجلس شوراي اسلامي,رژيم صهيونيستي,فلسطين,غزه,روز قدس

نماینده جنبش جهاد اسلامی در فلسطین در سخنانی اظهار کرد: به جمهوری اسلامی ایران یادآوری می‌کنم که در برابر این توطئه شوم هوشیار باشند و قد علم کنند که این توطئه در پی در هم شکستن مقاومت است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی در فلسطین نیز در جلسه علنی امروز مجلس درباره جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: کسانی بودند که از پیروزی خداوند خوشحال شدند و قطعا شما از میان همین کسانی هستید که از پیروزی خوشحال شدید ولی با کمال تاسف کسانی هم بودند که به پیروزی خداوند ضربه زدند.

وی افزود: در منطقه ما کسانی هستند که با کمال تاسف به این پیروزی دامن می‌زنند و این مساله فلسطین در واقع محک بسیار حساس و متعلق به امت اسلامی است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی در فلسطین با بیان اینکه می‌توانیم وضعیت امت اسلامی را در این برهه بررسی کنیم، گفت: افرادی هستند که علیه ما به توطئه‌چینی مشغول هستند و می‌خواهند مقاومت در هم شکسته شود؛ از این رو تذکر داده و یادآور می‌شوم به جمهوری اسلامی ایران که هوشیار باشند و در برابر این توطئه شوم قد علم کنند که این توطئه در پی در هم شکستن مقاومت است.

ابوشریف با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی در گذشته به قاهره، لبنان و سرزمین شام رسید و عربده‌کشی زیادی کرد اما به روال واقعی خود باز گشته است، افزود: امروز شاهد هستیم که شش میلیون نفر از صهیونیست‌ها در پناهگاه‌ها به سر می‌برند و اقتصاد آنها رو به رکود و ضعف قرار گرفته است و تا این لحظه ممکن است زیان‌های اقتصادی اسرائیل به سه میلیارد و 500 میلیون دلار برسد لذا وضعیت روحی در اسرائیل بسیار شکننده و ضعیف است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی در فلسطین خاطرنشان کرد: تمام اینها بر اثر مقاومت ساده و نیروهای با ایمانی است که معتقدند پیروزی از آن خداست البته پیروزی همواره از آن خداست و مقاومت هم به خدا توکل می‌کند ولی تمام اینها کافی نیست چون مقاومت نیاز به پشتیبانی خواهران و برادران خود به ویژه جمهوری اسلامی ایران که از ابتدای انقلاب از فلسطین حمایت کرده، دارد.

ابوشریف افزود: بدون شک پایمردی مقاومت و ایستادگی ملت فلسطین از طریق حمایت برادران و خواهران مسلمان جلوه‌گر خواهد شد. امام خمینی (ره) با پیام خود در مورد قدس شریف اعلام کرد که این مساله محوری در رأس تمام مسائل قرار دارد و بدون شک امسال روز جهانی قدس به شکل دیگری جلوه‌گر خواهد شد.

وی در پایان اظهار کرد: بار دیگر بر وحدت و یکپارچگی جبهه اسلامی تاکید می‌کنم چرا که وحدت و یکپارچگی پیام امام خمینی(ره) در راستای تحقق پیروزی نهایی است. همچنین از علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی، به خاطر میزبانی از ما در این نشست تشکر و قدردانی دارم و همچنین از مقام معظم رهبری سپاسگزارم.

انتهای پیام

کد N393276