لاریجانی:در شرایط فعلی، مردم ایران در کنار فلسطینیان هستند

سیاسی

رئیس مجلس با تأکید بر حمایت خانه ملت از جریان مقاومت در فلسطین و آرمان‌های مردم مظلوم آن گفت: با توجه به تفرقه‌ای که جریان‌های تروریستی و تکفیری بین مسلمانان ایجاد کردند، حفظ وحدت بین صفوف مسلمانان در شرایط فعلی امری ضروری است.

به گزارش فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز خانه ملت پس از پایان سخنرانی ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران، در سخنان کوتاهی اظهار داشت: از برادرمان ناصر ابوشریف نماینده جهاد اسلامی فلسطین و همچنین از بیانات دو برادر عزیز دیگرمان از مقاومت فلسطین در صحن علنی مجلس،‌ سپاسگزاری می‌کنیم.

وی افزود: ‌این جلسه علنی مجلس نمادی بود از حمایت خانه ملت از جریان مقاومت در فلسطین و ضرورتی که اقتضا می‌کرد در شرایط فعلی ملت ایران در کنار مردم فلسطین از این مردم مظلوم دفاع کنند.

رئیس مجلس در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: با توجه به بحران‌هایی که در منطقه ایجاد شده و تفرقه‌ای که جریان‌های تروریستی و تکفیری بین مسلمانان ایجاد کردند، ضرورت وحدت بین صفوف مسلمانان یک امر ضروری است و امیدواریم حول موضوع فلسطین و دفاع از مردم مظلوم فلسطین در برابر هجوم وحشیانه رژیم صهیونیستی، این وفاق و همگرایی بین مسلمانان ایجاد شود.

لاریجانی در پایان خاطرنشان کرد: از مردم مقاوم فلسطین که تعدادی از آنان امروز در صحن علنی مجلس حضور یافتند، تشکر می‌کنیم.
1717

 

کد N393167