راه‌چمنی:‌ دیدار رئیس‌جمهور با فعالان سیاسی موجب افزایش همکاری ملی می‌شود

رييس‌جمهور,احزاب,اصلاح‌طلبان

دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی با اشاره به دیدار رئیس‌جمهور با فعالان سیاسی، اظهار کرد: رئیس‌جمهور با این دیدارها به احزاب سیاسی کشور رسمیت داده است.

دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی با اشاره به دیدار رئیس‌جمهور با فعالان سیاسی، اظهار کرد: رئیس‌جمهور با این دیدارها به احزاب سیاسی کشور رسمیت داده است.

محمدرضا راه‌چمنی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت:‌ از آقای روحانی که با شعار اعتدال به قدرت رسیده است، غیر از این انتظار نمی‌رود که از ظرفیت همه سلایق سیاسی در درون نظام برای حل مشکلات استفاده کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور اکنون با همه جناح‌های سیاسی تعامل دارد و دیدگاه‌های این سلایق را درباره برنامه‌ها و سیاست‌های قوه مجریه جویا می‌شود و از پیشنهادات و راهکارهای آن‌ها نیز استفاده می‌کند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه "رئیس‌جمهور از این جلسات برای پیشبرد وعده‌ها و سیاست‌های خود می‌تواند استفاده کند"، افزود:‌ این جلسات می‌تواند به کاهش تنش‌های سیاسی که در اثر رقابت‌های انتخاباتی ایجاد می‌شود نیز کمک کند و امنیت ملی و وحدت ملی کشور را افزایش دهد.

دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی همچنین یادآور شد:‌ عده‌ای هستند که تفکراتی غیر اصلاح‌طلبی یا اصولگرایی دارند یا اینکه اصلاح‌طلب یا اصولگرا هستند ولی تاکنون در جلسه‌ای با رئیس‌جمهور حضور نداشته‌اند که باید چنین جلساتی گسترش یابد و از نظرات این عده نیز استفاده شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه "رئیس‌جمهور مایل است احزاب تقویت شوند"، خاطرنشان کرد:‌ در جلسه با اصلاح‌طلبان، رئیس‌جمهور بر ضرورت وحدت و همکاری جناح‌های سیاسی تاکید کرد و از سلایق سیاسی خواست تا برای حل مشکلات کشور به دولت کمک کنند.

انتهای پیام

کد N393047