بیانیه گردان های قسام در مورد پهباد ˈابابیل 1ˈ

اسرائیل,مرکز اطلاع رسانی فلسطین

تهران - ایرنا - گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی(حماس) پس از پرواز چندین فروند پهباد بر آسمان شهرهای صهیونیستی بیانیه ای صادر کرد که در آن به سران رژیم اشغالگر هشدار جدی داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین،متن بیانیه گردان های قسام به سران صهیونیست به شرح زیر است:درچارچوب نبرد بی وقفه ˈالعصف الماکولˈبا دشمن صهونیستی به سران این رژیم هشدار داده می شود که در ادامه اقدامات غافلگیرانه بی وقفه نیروهایمان که اسرائیلی ها را غافلگیر، گردان های قسام از پهباد خود پرده برداشتند که این اقدام، سران تل آویو را وحشت زده و سراسیمه کرد.

در این بیانیه همچنین آمده است: امروز گردان های شهید عزالدین قسام اعلام می کنند که مهندسانشان در سایه لطف و عنایت حق تعالی موفق شدند 3 نمونه هواپیمای بدون سرنشین ˈابابیل 1ˈ را طراحی و تولید کنند.

1 ـ پهباد AIA با ماموریتی شناسایی

2 ـ پهباد AIB با ماموریت تهاجمی

3 ـ پهباد AIC با ماموریت تهاجمی و انتحاری

پهبادهای ما بامداد امروز سه بار به پرواز درآمد و در هربار پرواز دست به یک ماموریت ویژه زدند و در جریان دومین پرواز ارتباط با یکی از آنها و در جریان سومین پرواز تماس با یکی دیگر قطع شد.

گردان های قسام امروز دست به یک اقدام غافلگیرانه زدند که نشان داد برای نخستین بار نیست که پهبادهای ما در عمق مناطق اسرائیلی ماموریت انجام می دهند. ما امروز برای نخستین بار اعلام می کنیم که پهبادها ما در یکی از پروازها ماموریت های مشخصی را بر فراز ساختمان وزارت جنگ اسرائیل در شهر تل آویو انجام دادند.

رسانام**1502**1547
کد N392781