بیانیه دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلام در محکومیت جنایات غزه

سیاسی

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی بیانیه‌ای در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در غزه صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن کامل بیانیه علی‌اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری در محکومیت حملات رژیم صهیونیستی به غزه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر جنایات دهشتناک و سبعانه رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌دفاع غزه خوی وحشی‌گری، جنگ‌طلبی و تجاوزگری این رژیم را به جهانیان نمایان کرد.

درحالی که استکبار جهانی در طرحی از قبل مهندسی شده، پیچیده و خطرناک، مسلمانان جهان را به آتش تفرقه و تکفیر گرفتار کرده و در جهت تحقق رویای موهوم خود جنگ شیعه و سنی و برادرکشی بین مسلمانان برنامه‌ریزی کرده، رژیم اشغالگر قدس از غفلت مسلمانان سوء استفاده کرده و با شعله‌ور کردن جنگی ویرانگر و نابرابر، نسبت به کشتار زنان و کودکان در ماه میهمانی خدا به‌دنبال نسل‌کشی و سرکوب مقاومت اقدام می‌کنند تا بتواند از فضای ایجاد شده به اهداف شوم و پلید خود دست یابد.

بر تمامی مسلمانان جهان لازم است که با حفظ هوشیاری و تیزبینی در بازی از قبل تنظیم شده دشمن صهیونیستی گرفتار نیامده و با درک صحیح از واقعیات و تحولات منطقه و با حفظ انسجام، وحدت و یکدلی نسبت به عقیم ساختن اهداف دشمن صهیونیستی بیش از گذشته همت گمارند.

رژیم‌صهیونیستی این بار باید بداند که قدرت توخالی و پوشالی آن رژیم تعیین‌کننده و اداره کننده این نبرد نابرابر نخواهد بود بلکه رزمندگان، زنان و کودکان در خط مقدم مقاومت همراه با رشادت، شهامت و نثار خون خود و مطمئن به تحقق وعده الهی، پیروز میدان خواهند بود که وعده الهی نیز اینچنین است.

جای بسی تاسف است که در این جنگ ظالمانه و نابرابر قدرت‌های بزرگ، مجامع بین‌المللی به جای محکومیت اقدامات ددمنشانه رژیم متجاوز و جنگ‌طلب، بر طبل حمایت از ظالم می‌کوبند و مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه را عامل اصلی جنگ معرفی می‌کنند. برابر این سیاست ظالمانه از تمامی امت مسلمان، دولت‌های اسلامی و آزادی‌خواهان تمامی جریان‌ها و سازمان‌ها به وی‍ژه سازمان کنفرانس اسلامی می‌خواهیم که ضمن محکومیت این اقدامات ظالمانه نسبت به حمایت مردم مظلوم، جبهه مقاومت و آرمان فلسطین هم‌چون گذشته با اتحاد، همدلی، همبستگی، انسجام، بصیرت و حضور در صحنه، خواری و اضمحلال ابدی این غده سرطانی را پدیدار کنند.

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی

دکتر علی‌اکبر ولایتی»

انتهای پیام

کد N392769