بررسی نحوه تعامل دو قوه در دیدار اعضای کمیسیون حقوقی با آملی لاریجانی

آملي لاريجاني,كميسيون حقوقي و قضايي

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به جلسه روز گذشته اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با رییس دستگاه قضا، محور این دیدار را افزایش تحولات بین دو قوه عنوان کرد.

میرهادی قره سید رومیانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا گفت: دیدار مشترک رئیس قوه قضائیه و معاونان ایشان با اعضای کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس روز گذشته در نهاد قوه قضائیه برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه نحوه تعامل قوه قضائیه با مجلس شورای اسلامی بررسی شد و قدم های اساسی در راستای تعاملات بیشتر دو قوه بر داشته شد.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی از استقبال آیت الله آملی لاریجانی برای انتقال نظرات قوه قضائیه در بررسی لوایح قضایی به مجلس شورای اسلامی سخن گفت و افزود: رئیس قوه قضائیه از اینکه از نظرات این قوه در بررسی طرح ها و لوایح استفاده شود، استقبال و اعلام کرد نظراتش را در خصوص مسائل مد نظر به کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس انتقال خواهد داد.

وی از بررسی اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری توسط قوه قضائیه خبرداد و افزود: آیت الله آملی لاریجانی نسبت به آیین دادرسی کیفری نظراتی داشتند به همین دلیل قرار شد اصلاحات مدنظر ایشان از طریق کمیسیون قضائیه و حقوقی مجلس اعمال شود.

انتهای پیام

کد N392426