اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خواستار توقف یک روزه مذاکرات وین شد

مذاكرات ايران و گروه 1 5,دانشجويي,جامعه اسلامي دانشجويان,تشكل دانشجويي

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور بیانیه ای خواستار توقف یک روزه ی مذاکرات برای جلب توجه افکار عمومی به جنایات رژیم صهیونیستی شدند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

ماه مبارک رمضان برای مردم مظلوم غزه در حالی سپری می‌شود که بمب‌ها و موشک‌های رژیم سراسر نجس و منحوس صهیونیستی دائما بر سر زنان و کودکان مظلوم فلسطینی بر سر سفره‌های افطار و سحر فرو می‌ریزد و مدعیان دروغین حقوق بشر، با حمایت از این عمل غیر انسانی چهره حیوانی و خون ریز خود را بیش از گذشته در این ایام آشکار کرده‌اند.

قتل عام خانواده‌های فلسطینی توسط سگ‌های انسان نمای هار آمریکا در منطقه، درست زمانی به حرکت در آمده است که اذهان جهانیان در حال پیگیری فستیوال جام جهانی فوتبال است و برخی کشورهای اسلامی نیز درگیر فتنه گروه‌های تکفیری هستند.

شایان ذکر است که اولین نفع گسترش گروه‌های تکفیری در منطقه به سود رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار است، زیرا خطر رژیم صهیونیستی را تحت شعاع قرار خواهد داد و مسئله فلسطین را به مسئه فرعی تبدیل می‌کند.

امروز مردم مسلمان فلسطین البته با تمام کوتاهی‌های جامعه جهانی در برابر مستکبران با قدرت تمام و توکل بر خدا ایستادگی می‌کنند و همچون گذشته نیست که تنها سنگ پاسخ ظلمی باشد که بر ایشان روا داشته می‌شود و گروه‌های مقاومت امروز با قدرت موشکی خود پاسخ دندان‌شکنی به حملات آنها می‌دهند و در مقابل هر حمله ، موشکی را نثارشان می‌کنند.

از سوی دیگر به نظر می‌رسد دشمن در نظر دارد تمام توان وزارت امور خارجه کشورمان را در وین تحت عنوان تدوین گام نهایی موافقت نامه هسته‌ای محصور کند و به جنایات خود در کشورهای همسایه و متحد ما با تمرکز بیشتر و مزاحمت کمتر مشغول باشد.

مسلما وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران برای تامین امنیت و منافع ملی بدنبال مذاکره با مستکبران است اما تحولات منطقه نیز مسلما و بدون هیچ تردیدی بر امنیت ملی و ارضی ایران اسلامی تاثیر خواهد داشت به همین دلیل از شخص وزیر امور خارجه خواهشمندیم برای جلب توجه افکار عمومی جهان در مورد فجایع و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه مذاکرات وین را به طور موقت حتی به صورت یک روزه متوقف کند و کمیته ای جهت پیگیری این مسئله تشکیل کند.

در آخر لازم به ذکر است اعلام کنیم شوق شهادت و جهاد در راه خدا در قلوب جوانان ایران اسلامی به خصوص اعضا جامعه اسلامی دانشجویان فوران می‌کند و سالهاست که منتظریم تا دِین خود را نسبت به جهان اسلام و شهدای گلگون کفنش ادا کنیم و اکنون که در پیچ تاریخی قرار داریم فرصت تحقق این آرزو در سایه عنایات حضرت حجت (عج) و رهبری حکیمانه حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) فراهم شود و رژیم صهیونیستی را نابود و ملت مظلوم فلسطین را از زیر چکمه‌های خونین این جنایتکاران خارج کنیم.

انتهای پیام

کد N392036