عضو کمیسیون امنیت ملی: با عامل خبرپراکنی دروغ در صداو سیما برخورد شود/این کارها به ضرر منافع ملی است

خانه ملت نوشت:

عوض حیدرپور شهرضائی ضمن تاکید بر پشتیبانی نظام از تیم مذاکره کننده هسته ای خواستار انعکاس درست خبرهای مربوط به مذاکرات شد.
عوض حیدرپور شهرضائی ضمن تاکید بر حمایت کلیت نظام از تیم مذاکره کننده هسته ای گفت : در روند مذاکرات تغییر خاصی رخ نداده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در رابطه با خبری که شب گذشته از بخش خبری ساعت21 شبکه یک سیما پخش شده است نیز گفت: تا کنون هیچ صحبتی از توقف مذاکرات مطرح نشده است و موضوع همچنان در حال پیگیری است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به جنگ روانی رسانه های بیگانه علیه جمهوری اسلامی ادامه داد انتشار خبرهای کذب به ضرر منافع ایران است و باید با عامل انتشار خبر کذب در رسانه ملی برخورد شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی در رابطه با انعکاس خبری مذاکرات تیم هسته ای گفت رسانه های خبری باید منافع و موضع کلی نظام را لحاظ کنند و از انتشار خبرهای ضد و نقیض که صحت و سقم آنها تایید نشده، پرهیز کنند. انتشار خبرهای کذب می تواند به منافع ملی ایران ضربه وارد کند.

شایان ذکر است، یک عضو هیات مذاکره کننده ایرانی در وین،صبح امروز نسبت به خبر منتشره در بخش خبری 21 سیمای جمهوری اسلامی ایران مبنی بر درخواست این هیات برای توقف مذاکرات را تکذیب کرده و خواستار انعکاس درست خبرها برای جلوگیری از سوء استفاده رسانه های بیگانه شده بود.

 

45231

 

کد N391587