سردار دهقان:

مقاومت مردم غزه رژیم صهیونیستی را از پای در خواهد آورد

دولت

خون به ناحق ریخته شده بیگناهان از کودکان، زنان و مردان گریبان جنایتکاران را خواهد گرفت و به زودی به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید.

وزیر دفاع گفت: یقیناً انتفاضه مردم فلسطین و مقاومت آنها در قبال این تجاوزات، روسیاهی را برای حامیان این رژیم و شکست خفت بار را برای متجاوزان به دنبال دارد.

به گزارش  ایلنا، سردار حسین دهقان طی سخنانی در جمع کارکنان وزارت دفاع با اشاره به جنایات ضد بشری رژیم غاصب صهیونیستی در غزه، گفت: این رژیم با استفاده از شرایط موجود و بحرانی منطقه، دست به اقدامات جنایتکارانه علیه مردم مسلمان و روزه دار فلسطین زده است.

وی افزود: متأسفانه سکوت کشورهای اسلامی و نظاره‌گری بیطرفانه آنها نسبت به غصب، اشغال، تجاوز و آدمکشی این رژیم غاصب باعث جری شدن و تداوم این نوع اقدامات شده است.

دهقان گفت: تعجب از آنجاست که کشورهای به اصطلاح مدافع حقوق بشر که حتی دامنه اقدامات خود را به دفاع از حیوانات نیز تسری داده و می دهند چگونه از این جنایت های ضد بشری حمایت می کنند.

وی تأکید کرد: یقیناً انتفاضه مردم فلسطین و مقاومت آنها در قبال این تجاوزات، روسیاهی را برای حامیان این رژیم و شکست خفت بار را برای متجاوزان به دنبال دارد.

وزیر دفاع در ادامه افزود: در شرایط فعلی، رژیم صهیونیستی و گروه تکفیری بعثی صهیونیستی داعش در یک اقدام هماهنگ و هدایت شده علیه ملت ها و دولت های سوریه، عراق و فلسطین به راه افتاده‌اند و با آدمکشی و شعله‌ور کردن جنگ، منطقه را به سمت بحرانی عمیق سوق داده اند.

دهقان، راه نجات ملت فلسطین و قدس شریف را مقاومت دانست و گفت: یقیناً دنیای اسلام به پیام امام (ره) در تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان «روز قدس» پاسخ خواهند داد و ضمن محکوم کردن جنایات رژیم جنایتکار صهیونیستی، حمایت و پشتیبانی خود را از مقاومت مردم فلسطین اعلام خواهند کرد.

وزیر دفاع در پایان تأکید کرد: خون به ناحق ریخته شده بیگناهان از کودکان، زنان و مردان گریبان جنایتکاران را خواهد گرفت و به زودی به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید.

کد N391298