رییس بنیاد صلح پردانا

رژیم صهیونیستی باید تحریم شود/ کالاهای با بارکد 729 را نخرید

غزه,تحریم

کوالالامپور – ایرنا – ˈماهاتیر محمدˈ رییس بنیاد صلح پردانا و نخست وزیر اسبق مالزی خواستار تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی با بارکد 729 توسط کشورهای جهان شد.

به گزارش ایرنا، وی روز دوشنبه پس از بمباران های اخیر مردم بیگناه فلسطین و کشتار کودکان و زنان فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست، تاکید کرد تحریم کالاهای ساخت رژیم اشغالگر قدس در صورتی که توسط کشورهای زیادی انجام شود، می تواند تاثیرگذار باشد.

نخست وزیر اسبق مالزی که در مسجدی در جزیره لنکاوی این کشور سخن می گفت، تصریح کرد: اعمال این گونه تحریم ها توسط چند کشور محدود منجر به نتیجه نمی شود و نیازمند مشارکت کشورهای زیادی در این فرایند است.

ماهاتیر محمد پیش از این نیز گفته بود، کشورهایی که خواستار عدالت هستند باید محصولات ساخت رژیم صهیونیستی را تحریم کنند. جهانیان از اسرائیل نفرت دارند و اقدامات این رژیم ورای قوانین انسانی است.

محصولاتی که با بارکد 729 آغاز می شوند محصولات تولید شده توسط رژیم اشغالگر قدس هستند و تاکنون نیز پیشنهادهایی برای تحریم این کالاها در کشورهای مختلف ارائه شده است.

گروهی در شبکه های اجتماعی در مالزی هفته گذشته در پی حملات اخیر به مسلمانان فلسطینی در غزه توسط صهیونیست ها خواستار تحریم محصولات غذایی مک دونالد شدند و آن را وابسته به صهیونیست ها دانستند.

تارنماهای اینترنتی در مالزی اعلام کردند این شرکت توسط ˈجک گرینبرگˈ یک یهودی در آمریکا اداره می شود و از صهیونیست ها حمایت می کند و سود ناشی از آن وارد کارزارهای سیاسی و سرکوب و خشونت می شود.

این شرکت آمریکایی تولید موادغذایی آماده، این مطلب را ردکرد.

آساق**د.م**1611
کد N391054