نیروهای مقاومت صهیونیست ها را در غزه وادار به عقب نشینی کردند

غزه,اسراییل

تهران-ایرنا- گردان های ˈعزالدین القسام ˈشاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ( حماس ) اعلام کرد یکی از یگان های مسلح آن با نیروهای رژیم صهیونیستی که قصد حمله زمینی به مرزهای شرقی نوار غزه را داشتند ، درگیر شد و آن ها را وادار به عقب نشینی کرد .

به گزارش پایگاه خبریˈ رأی الیوم ˈ، ˈگردان های قسامˈ اعلام کرد مجاهدان فلسطینی با نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی که به شرق شهر ˈ دیر البلح ˈ واقع در مرکز نوار غزه نفوذ کرده بودند ، درگیر شدند و پس ازنبردی سخت متجاوزان را وادار به عقب نشینی کردند .

روز گذشته شماری از نیروهای وابسته به نیروی دریایی رژیم صهیونیستی سعی کردند به سواحل شمالی نوار غزه نفوذ کنند اما با مقاومت سخت نیروهای مقاومت مواجه و پس از درگیری سخت با نیروهای ویژه گردان های قسام ، ناچار به عقب نشینی شدند، چهار سرباز صهیونیست در جریان این درگیری ها زخمی شدند .

از دوشنبه شب گذشته تاکنون ارتش رژیم صهیونیستی دست به حملات گسترده ای ضد مناطق مختلف در نوار غزه زده و بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین ، در جریان این حملات تا شب گذشته، 171 فلسطینی به شهادت رسیده و هزار و 181 فلسطینی دیگر نیز زخمی شده اند .

از سوی دیگر نیروهای مقاومت فلسطین نیز به تلافی این حملات ددمنشانه، صدها موشک و خمپاره به سوی سرزمین های اشغالی شلیک کرده و باعث ترس و وحشت صهیونیست ها شده اند .

خاورم **2041**1446
کد N390908