وین 6؛ واکنش عضو هیات مذاکره کننده ایران به خبر سیما

مذاکرات هسته ای,نشست 92

وین - ایرنا - یک عضو هیات مذاکره کننده ایرانی در وین خبر منتشره در بخش خبری ساعت 21 سیمای جمهوری اسلامی مبنی بر توقف مذاکرات در شب های قدر را نادرست خواند.

به گزارش خبرنگار ایرنا از وین، این عضو هیات مذاکره کننده ایرانی در واکنش نسبت به خبر منتشره مبنی بر درخواست این هیات برای توقف مذاکرات هسته ای در شب های قدر،گفت: چنین درخواستی از سوی هیات ایرانی در مذاکرات وین 6 مطرح نشده است.

وی افزود: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان همانند ماه های گذشته که در شرایط دشوار و در ایام و مناسبت های مختلف ماموریت ملی خود را بطور فشرده و خستگی ناپذیر پیگیری کرده است در ایام و لیالی پربرکت قدر نیز با جدیت تمام و با عزمی راسخ و به منظور یافتن راه حلی پایدار برای موضوع هسته ای، مسئولیت خطیر خود را دنبال خواهد نمود.

این عضو هیات مذاکره کننده تاکید کرد: تیم ایران همچنین مراسم گرامیداشت و احیای شبهای قدر را که زمان برگزاری آن هیچگونه تعارضی با زمان تشکیل جلسات سیاسی ، فنی و کارشناسی هیات ندارد، به نحو مقتضی برگزار خواهد کرد.

وی با تاکید بر اهمیت انتقال صحیح اخبار، خواستار دقت هرچه بیشتر در این امر با هدف جلوگیری از سوء استفاده رسانه های بیگانه گردید.

اروپام** 1701** 1553 ** 1917
کد N390763