صبح امروز صورت گرفت؛

افتتاح نمایشگاه طرح اکرام ایتام در مجلس با حضور رئیس مجلس

سیاسی

معاون پارلمانی کمیته امداد خمینی(ره) از افتتاح نمایشگاه طرح اکرام ایتام کمیته امداد امام(ره) با حضور رئیس مجلس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منصور قمشه با اشاره به افتتاح نمایشگاه طرح اکرام ایتام در مجلس شورای اسلامی با حضور رئیس مجلس افزود: همزمان با ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و آغاز هفته اطعام به نیازمندان و اکرام نیازمندان امروز (یکشنبه 22 تیرماه) در نوبت صبح با حضور دکتر لاریجانی نمایشگاه طرح اکرام ایتام در مجلس افتتاح و به نمایش گذاشته شد.

وی ادامه داد: امروز همچنین با حضور جمعی از فرزندان خانواده کمیته امداد در محل مجلس شورای اسلامی، شاهد حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای مشارکت در طرح اکرام ایتام در خانه ملت بودیم.

قمشه گفت: همه ساله از پانزدهم ماه مبارک رمضان به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع) تا 21 این ماه که مصادف با شهادت حضرت علی(ع) است طرح اکرام ایتام به منظور حمایت مادی و معنوی از کودکان یتیم خانواده کمیته امداد در کشور با مشارکت مردم نیکوکار و سخاوتمند ایران اسلامی برگزار می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از خانه ملت، معاون پارلمانی کمیته امداد امام خمینی (ره) تأکید کرد: در سال گذشته حامیان نیکوکار با بیش از 1800 میلیارد ریال در طرح اکرام ایتام مشارکت داشته و 250 هزار کودک یتیم خانواده کمیته امداد تحت حمایت مادی و معنوی 700 هزار نیکوکار قرار گرفتند.

انتهای پیام

کد N389372