با دخالت نیروهای حماس رخ داد؛

جزئیات شکست نخستین عملیات زمینی یگان کماندویی رژیم صهیونیستی به غزه

آفریقا و خاورمیانه

منابع امنیتی در غزه از شکست نخستین عملیات زمینی یگان کماندویی نیروی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی برای نفوذ به غزه و زخمی شدن چهار نیروی کماندویی صهیونیستها خبر می دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، یگان کماندویی نیروی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز در عملیات زمینی برای ورود به غزه از نقاط ساحلی ناکام ماند.

بنابراین گزارش، در پی آغاز عملیات زمینی یگان کماندویی ارتش رژیم صهیونیستی نیروهای حماس برای مقابله با آنها وارد عمل شده و از نفوذ زمینی صهیونیستها به غزه جلوگیری کردند.

این نخستین عملیات زمینی رژیم صهیونیستی علیه غزه پس از گذشت شش روز از تجاوزات همه جانبه دریایی و هوایی علیه این منطقه محسوب می شود که با شکست صهیونیستها همراه شد.

منابع امنیتی صهیونیستی با صدور بیانیه ای  اعلام کردند که هدف از این عملیات جلوگیری از ادامه عملیات پرتاب موشک توسط فلسطینیها به اراضی اشغالی بوده است اما زمانی که یگان کماندویی اسرائیل به یک سکوی پرتاب موشک مرز غزه رسیده با حمله نیروهای حماس مواجه شده است.

بنابر اعلام این منابع، یگان کماندویی ارتش اسرائیل پاسخ تیراندازی نیروهای حماس را می دهند اما در این عملیات چهار نفر از نیروهای آنها زخمی می شوند.

حماس نیز با صدور بیانیه ای در این باره اعلام کرد: نیروهای حماس به یک یگان از نیروهای اسرائیلی که در تلاش برای ورود به مناطق ساحلی غزه بودند، حمله کرده و آنها را مجبور به فرار کردند.