ابوترابی‌فرد در نطق پیش از دستور:

صهیونیست‌ها در غزه کوره آدم‌سوزی به راه انداختند

مجلس

تصاویر کودکان غرق به خون به ویژه آن دو کودک و برادری که در آغوش هم جان باختند برای هر وجدان بیداری دردآور است./ دنیا اکنون زمامداران تلاویو را بزدلانی قلمداد می‌کند که تنها شجاعتشان کودک‌کشی و نسل‌کشی است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تاكید كرد: صهیونیست‌ها با بمب و موشک کوره‌ آدم‌سوزی در غزه به راه انداختند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی‌فرد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود ضمن تبریک میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به تشدید حملات رژیم ضیهونیستی به غزه گفت: رژیم صهیونیستی برای سومین بار در طول شش سال گذشته با تمام توان، غزه کوچک را محاصره و مورد حمله قرار داده و تحقیر رژیم صهیونیستی از همین نقطه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: هنگامی که یک ارتش مدعی داشتن پنجمین ارتش بزرگ دنیاست، به یک منطقه کوچک تهاجم و کودکان را قتل عام می‌کند اعتبار مخدوش خود را قربانی می‌کند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دنیا اکنون زمامداران تلاویو را بزدلانی قلمداد می‌کند که تنها شجاعتشان کودک‌کشی و نسل‌کشی است.

ابوترابی‌فرد افزود: تصاویر کودکان غرق به خون به ویژه آن دو کودک و برادری که در آغوش هم جان باختند برای هر وجدان بیداری دردآور است.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها در این چند سال با همکاری آمریکا در پشت پرده، جنگ سوریه و عراق را تصویر كردند، خاطرنشان كرد: آنها در واقع در اندیشه خلق حاشیه امن برای خود و شکستن محور مقاومت بودند اما ناظران نظامی و امنیتی به چشم خود دیدند که در دل جنگ سوریه نظامی با مشروعیت و نیرومند بیرون آمد بنابراین آفتابی شدن ارتش اسرائیل در این شرایط به یک معنا اعلام شکست برای آنهاست.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: چند سالی از سخنرانی معروف رئیس جمهور آمریکا در دانشگاه قاهره نمی‌گذرد که صهیونیست‌ها با بمب و موشک کوره‌ آدم‌سوزی در غزه به راه انداختند.

وی ادامه داد: رئیس جمهور آمریکا و دیگر مدعیان حقوق بشر شریک در خون هر شهروند بی‌گناه و پسر، دختر، مرد و زن مظلومی هستند که خون پاکشان در سرزمین مقاوم غزه به خاک می‌ریزد.

ابوترابی‌فرد در پایان ابراز داشت: برای مردم مظلوم فلسطین از خداوند متعال پیروزی مسئلت داریم و پشتیبانی ملت ایران و همکاران ارجمندم را از مردم فلسطین اعلام می‌دارم.

لازم به ذكر است كه سخنان ابوترابی‌فرد با شعار “مرگ بر اسرائیل” از سوی نمایندگان همراه شد و ابوترابی‌فرد خطاب به نمایندگان گفت: این دعای شما مستجاب شده و مقاومت مردم غزه تیری است بر زدن بی‌روح و بی‌رمق رژیم صهیونیستی که امیدوارم شاهد نزدیک شدن مرگ او باشیم.

کد N388799